עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

תכשירים קוסמטיים לטונוס הוורידים

אורח חיים בלתי פעיל, ישיבה או עמידה ממושכת במקום אחד, העומס הפיזי רב ועקבים גבוהים יכולים לעורר אי-תפקוד ואת החולשה של הוורידים, מלווה בתחושה של כובד, עייפות, התכווצויות שרירים, שלב הראשוני של דליות.
כדי למנוע עייפות רגליים בערב, לשפר את זרימת הדם בגפיים, להגביר את הטונוס של כלי הדם והעלמת נפיחות, מומלץ להשתמש בתכשירים קוסמטיים עשירי תמציות מרפא של ערמונים, לענה, לבנדר וכד'.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף
 1. מורז ונוג'ל - מסייע להקלת תסמיני ורידים נפוחים - Herbal Vein Relief Gel

  ונוג'ל - מסייע להקלת תסמיני ורידים נפוחים - Herbal Vein Relief Gel, 75ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית

  99.00 ₪

  Instock

  ג'ל לטיפול ברגליים המסייע להעלמת ורידים. מרגיע ומקל על תסמינים שכיחים הנגרמים על ידי דליות ברגליים. רגליים עייפות וכבדות, נפיחות ברגלים, הפרעות זרימת דם בגפיים התחתונות ודליות. ללא פרבנים.

  פותר בעיות עור: ורידים
     
 2. מורז כפתן קרם רגליים - Caftan foot cream

  כפתן קרם רגליים - Caftan foot cream, 50ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית

  89.00 ₪

  Instock

  מורז: קרם לעור יבש, סדוק ומגורה של כף הרגל ובין אצבעות הרגליים. קרם בעל מרקם נעים נספג במהירות לתוך העור. מסייע לטיפול בזיהומים פטרייתיים של רגליים, מקל על עייפות ומדכא זיעת יתר. מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מסוכרת.

  פותר בעיות עור: ורידים, יובש וגירוי
     
 3. מורז קרם פוליגונום לכפות הרגליים - Polygonum foot cream

  קרם פוליגונום לכפות הרגליים - Polygonum foot cream, 100ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית

  79.00 ₪

  Instock

  מורז: קרם על בסיס צמח הפוליגונום להענקת לחות לכפות הרגליים בעת ההריון. החומרים הפעילים הצמחיים מרגיעים, מזינים ומקלים על נפיחות, משפרים את זרימת הדם ופועלים לריכוך העור, למניעת יובש וגירויים ולתחושת רעננות וקרירות.

  פותר בעיות עור: ורידים, יובש וגירוי
     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף