עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

תכשירים קוסמטיים לטונוס הוורידים

עם הגיל, כל האיברים והרקמות של הגוף עוברים שינויים ניווניים, כולל כלי דם. אורח חיים בישיבה, ישיבה או עמידה ממושכת במקום אחד, פעילות גופנית מוגברת עלולה לעורר חוסר תפקוד וחולשה של הוורידים, המלווה בתחושת כבדות, עייפות, עוויתות ושלב ראשוני של דליות.

כדי למנוע עייפות רגלי ערב אצל אנשים, לשפר את זרימת הדם בגפיים, להגביר את טונוס כלי הדם ולהעלים נפיחות, ניתן לשפר זאת באמצעות תרופה , בעל אפקט מגן על הוורידים. תכשירים קוסמטיים יכולים לא רק להעלים, אלא גם למנוע התפתחות של דליות.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף
 1. מורז ונוג'ל - מסייע להקלת תסמיני ורידים נפוחים - Herbal Vein Relief Gel

  ונוג'ל - מסייע להקלת תסמיני ורידים נפוחים - Herbal Vein Relief Gel, 75ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית

  99.00 ₪

  Instock

  ג'ל לטיפול ברגליים המסייע להעלמת ורידים. מרגיע ומקל על תסמינים שכיחים הנגרמים על ידי דליות ברגליים. רגליים עייפות וכבדות, נפיחות ברגלים, הפרעות זרימת דם בגפיים התחתונות ודליות. ללא פרבנים.

  פותר בעיות עור: ורידים
     
 2. מורז כפתן קרם רגליים - Caftan foot cream

  כפתן קרם רגליים - Caftan foot cream, 100ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית

  89.00 ₪

  Instock

  מורז: קרם לעור יבש, סדוק ומגורה של כף הרגל ובין אצבעות הרגליים. קרם בעל מרקם נעים נספג במהירות לתוך העור. מסייע לטיפול בזיהומים פטרייתיים של רגליים, מקל על עייפות ומדכא זיעת יתר. מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מסוכרת.

  פותר בעיות עור: ורידים, יובש וגירוי
     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף