עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

תכשירים נגד כינים

תכשירים טבעיים נגד כינים הנועדו להגן על ראשו של הילד מטפילים בחוץ ובתוך בית, מכיוון שהם מכילים מרכיבים טבעיים ידידותיים לעור הגוף. התכשירים לטיפול בכינים נועדים לסילוק ומניעתם. והכי חשוב, השימוש יומיומי בתכשירים אלו מאוד חיוני בשל היעדר של תוספים כימיים המזיקים לבריאותנו.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף
 1. מורז שמפו כינקייר - Kincare shampoo

  שמפו כינקייר - Kincare shampoo, 500ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ תכשירים נגד כינים

  69.00 ₪

  במלאי

  מורז: שמפו טבעי המבוסס על תמציות של צמחי מרפא לטיפול והמניעה של כינים. הודות לחומרים פעילים טבעיים, שמפו Kincare עם ריח נעים מבטיח ניקוי יסודי של שיער וקרקפת, מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד על מנת למנוע ולהיפטר מכינים וביציהם.

     
 2. מורז ספריי כינקייר - Kincare Spray

  ספריי כינקייר - Kincare Spray, 100ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ תכשירים נגד כינים

  77.00 ₪

  במלאי

  מורז: Kincare ספריי טבעי הוא תכשיר טיפולי, מבוסס על תמצית ארכובית ותמציות צמחים אחרים הנועד למטרת להגן על ראשיהם של הילדים בגיל שלוש ומעלה מכינים. ספריי של Moraz עם ניחוח מרענן עדין של לימון לא משאיר תחושה שמנונית על השיער.בתרסיס ניתן להשתמש בשיער יבש, מלוכלך ולא מסורק.

     
 3. מורז מסרק צפוף להרחקת כינים - Kincomb

  מסרק צפוף להרחקת כינים - Kincomb

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ תכשירים נגד כינים

  79.00 ₪

  במלאי

  מורז: מסרק מתכת צפוף לסילוק כינים וביצי כינים מכל סוגי השיער. למסרק נגד כינים של Moraz צד רחב המאפשר סירוק ראשוני והפרדה של קבוצות השיער וצד צפוף, המרחיק את הכינים ואת ביצי הכינים מהשערה. המסרק מבטיח פעולה יעילה נגד הכינים והוא משלים את הטיפול בשמפו כינקייר ובמרכך הרוזמרין.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף