תכשירים נגד כינים

תכשירים טבעיים נגד כינים הנועדו להגן על ראשו של הילד מטפילים בחוץ ובתוך בית, מכיוון שהם מכילים מרכיבים טבעיים ידידותיים לעור הגוף. התכשירים לטיפול בכינים נועדים לסילוק ומניעתם. והכי חשוב, השימוש יומיומי בתכשירים אלו מאוד חיוני בשל היעדר של תוספים כימיים המזיקים לבריאותנו.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

There are products: 3

לדף
 1. Kincare shampoo
  מורז

  ספריי כינקייר - Kincare Spray, 100 ml

  76.90 ₪

  במלאי

  מורז: Kincare ספריי טבעי הוא תכשיר טיפולי, מבוסס על תמצית ארכובית ותמציות צמחים אחרים הנועד למטרת להגן על ראשיהם של הילדים בגיל שלוש ומעלה מכינים. ספריי עם ניחוח מרענן עדין של לימון לא משאיר תחושה שמנונית על השיער.בתרסיס ניתן להשתמש בשיער יבש, מלוכלך ולא מסורק.

 2. Kincare shampoo
  מורז

  מארז כינקייר - Kincare Kit, 250ml X 2

  80.00 ₪

  במלאי

  מורז: מארז Kincare הוא תכשיר אידאלי לטיפול בבעית הכינים, נועד לסילוק ומניעתם. הערכה כוללת: שמפו Kincare, קונדישינר Rosemary ומסרק צפוף Kincomb. הודות לחומרים פעילים טבעיים, שמפו Kincare עם ריח נעים מבטיח ניקוי יסודי של שיער וקרקפת, מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד על מנת למנוע ולהיפטר מכינים וביציהם. הודות להרכבו הטבעי של המוצרים המבוססים על תמציות של ארכובית, שום, פטרוזיליה וגזר פראי הינו מוצר מושלם לטיפול יומיומי בשיער ובקרקפת. היעדר חומרי הדברה עושה שימוש בו יעיל ובטוח לכל בני המשפחה, תינוקות, נשים בהריון ואמהות מניקות.

 3. Kincomb
  מורז

  מסרק צפוף להרחקת כינים - Kincomb

  55.00 ₪

  במלאי

  מורז: מסרק מתכת צפוף לסילוק כינים וביצי כינים מכל סוגי השיער. למסרק נגד כינים צד רחב המאפשר סירוק ראשוני והפרדה של קבוצות השיער וצד צפוף, המרחיק את הכינים ואת ביצי הכינים מהשערה. המסרק מבטיח פעולה יעילה נגד הכינים והוא משלים את הטיפול בשמפו כינקייר ובמרכך הרוזמרין.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

There are products: 3

לדף