מוצרי קוסמטיקה ים המלח

לסגולות מרפא של מינרלים ובוץ מים המלח יש מוניטין בינלאומי, לאור מאפיינים אלה פותחו מאות מוצרי קוסמטיקה: קרמים, מי פנים, שמפו, סבון הגוף וסקראבים. עשיר במינרלים הרכב של תכשירים משפר את זרימת דם ואת חילוף חומרים, מאט את תהליך ההזדקנות, מנקה את העור ומשפר את גמישותו, והתוספת של תמציות צמחים מרגיעה גירוי ודלקת. קוסמטיקת ים המלח של ישראל תבטיח טיפול הולם בעור שלך, כדי לשמר על היופי ורעננות.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 272

לדף
 1. Premier Dead Sea מסיכת תמציות ומינרלים למתיחה וחידוש העור - Instant Stretching And Revitalizing Mask | Classic

  מסיכת תמציות ומינרלים למתיחה וחידוש העור - Instant Stretching And Revitalizing Mask | Classic, 60ml

  Premier Dead Sea

  319.00 ₪

  במלאי

  מסכת‮ ‬ליפטינג‮ ‬מהירה‮ ‬זו‮ ‬עושה‮ ‬שימוש‮ ‬בשמנים‮ ‬אתריים‮ ‬ובמרכיבים‮ ‬פעילים‮ ‬המתערבבים‮ ‬יחד‮ ‬בתהליך‮ ‬סודי‮ ‬כדי‮ ‬לאפשר‮ ‬את‮ ‬התחדשות‮ ‬העור‮ ‬תוך‮ ‬10-20‮ ‬דקות.‮ ‬התוצאה‮ ‬היא‮ ‬עור‮ ‬רענן‮ ‬בעל‮ ‬מראה‮ ‬צעיר‮ ‬יותר.

     
 2. Premier Dead Sea אבן חן קוורץ - Rose Quartz Gemstone

  אבן חן קוורץ - Rose Quartz Gemstone, 100gr

  Premier Dead Sea

  199.00 ₪

  במלאי

  אבן הקוורץ הינה אחד מהתכשיטים הנערצים ומבוקשים ביותר בהיסטוריה. זוהי אבן מדהימה, יפה, ושקופה. רבים מאמינים כי יש לאבן הקוורץ כוח ריפוי מה שהופך את אבן זו ליותר מסתם עוד אבן חן יפה.

     
 3. Premier Dead Sea קרם ליפטינג "פנינת קוורץ" - Liquid Ice Lifting Cream

  קרם ליפטינג "פנינת קוורץ" - Liquid Ice Lifting Cream, 60ml

  Premier Dead Sea

  1,878.00 ₪

  במלאי

  קרם ייחודי בעל מיקרם מפתיע המועשר בתאי גזע משושנה אלפינית נדירה, קומפלקס לחות, תמציות צמחים, מינרלים ואבקת קוורץ המספק יעילות כפולה למראה עור מוצק ומורם בעל זוהר נעורי. הקרם מסייע לשיפור תהליך התחדשות העור ,הפחתה בנראות הקמטים ושמירה על מראה עור צעיר ורענן לחוויה בלתי נשכחת. לתוצאות מרביות מומלץ להשתמש בשילוב עם סרום ליפטינג 24H "פנינת קוורץ".

     
 4. Premier Dead Sea מסכת ליפטינג "פנינת קוורץ" - Metamorphosis Lifting Mask

  מסכת ליפטינג "פנינת קוורץ" - Metamorphosis Lifting Mask, 70ml

  Premier Dead Sea

  2,140.00 ₪

  במלאי

  מסכה ייחודית מועשרת בתאי גזע משושנה אלפינית נדירה, קומפלקס לחות, תמציות צמחים, מינרלים, ואבקת קוורץ. רכיבי המסכה מעניקים מענה מיידי לעור, תוכלי להרגיש כיצד המסכה ניספגת בעור וכיצד הרכיבים ששמורים בקפסולות מיקרוניות נספגים בעורך כצבע המסכה יהפוך מלבן לוורוד במגע עם העור.

     
 5. Premier Dead Sea ממלא קמטים עמוקים - Deep Wrinkle Filler

  ממלא קמטים עמוקים - Deep Wrinkle Filler, 20ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  ממלא קמטים עטור הפרסים הנלחם בסימני הזדקנות. תכשיר חדשני למראה של מילוי קמטים עמוקים באמצעות רכיבים פעילים בצורת ליפוזום. מכיל חומר פעיל בעל אפקט כפול למילוי מיידי של הקמט וצמצום הקמט באופן ארוך טווח לתוצאות מרביות כך, שבמהלך זמן השימוש ילך ויפחת מראה הקמט. קרם זה הינו שילוב ייחודי של מינרלים מים המלח וליפוזום פעיל היוצרים יחדיו קרם יעיל למראה מלא של קמטים עמוקים. העור נותר בעל מראה קורן, רענן, בריא וצעיר.

     
 6. Premier Dead Sea סרום לחות משקם - Cell Renewal Serum

  סרום לחות משקם - Cell Renewal Serum, 60ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  סרום עטור הפרסים הנלחם בסימני הזדקנות, מכיל תמצית מרוכזת עם מיקרו- קפסולות השומרת על טריות החומרים הפעילים לתוצאות מרביות. הפורמולה הייחודית מסייעת בחידוש העור וחידוש תאים באופן מהיר ויעיל. הסרום פועל ועוזר להפחית את הנראות החיצוניות של הזדקנות עור הפנים. העור נותר חלק ומשיי, בעל מראה קורן, רענן, בריא וצעיר.

     
 7. Premier Dead Sea אייגלס קרם לחות משקם - Cell Renewal Cream

  אייגלס קרם לחות משקם - Cell Renewal Cream, 60ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  קרם עטור הפרסים הנלחם בסימני הזדקנות, מכיל תמצית מרוכזת של "סימקס קומפלקס" לסיוע בחידוש עור הפנים לתוצאות מרביות. הפורמולה הייחודית מסייעת בחידוש העור באמצעות החדרת הרכיבים הפעילים לתוך העור באופן מהיר ויעיל. הקרם פועל להמרצת קצב חידוש התאים ועוזר להפחית את הנראות החיצוניות של הזדקנות עור הפנים. העור נותר חלק ומשיי, בעל מראה קורן, רענן, בריא וצעיר

     
 8. Premier Dead Sea מסכת טיהור רעלים - Detoxifying Mask

  מסכת טיהור רעלים - Detoxifying Mask, 60ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  תפקיד המסכה הוא לשחרר את העור מגורמים לא רצויים ולנקותו ביסודיות, לגרום לניתוק התאים המתים, לחדש את זרימת האנרגיה בתא, ולעודד יצירת טיהור רעלים עצמי. מסכה המקציפה מעצמה בעלת אפקט ניקוי אמיתי לחוויה בלתי.

     
 9. Premier Dead Sea קרם ג'ל לעיניים ביוקס - Intensive Age Treatment Eye Cream Gel

  קרם ג'ל לעיניים ביוקס - Intensive Age Treatment Eye Cream Gel, 15ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  קרם עיניים מתקדם לטיפול באזור העיניים העדין. פורמולה ייחודית המסייעת בהפחתת מראה הקמטים מסביב העיניים. הקומפלקס עוזר להפחית את רפיון העור ומוסיף גמישות, חיות וברק. לעור קורן, בעל מראה צעיר ורענן יותר

     
 10. Premier Dead Sea מסכה תרמית ביוקס - Thermal Beauty Experience Mask

  מסכה תרמית ביוקס - Thermal Beauty Experience Mask, 100ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  מסכה תרמית יוקרתית בעלת אפקט חימום מיידי לחוויה בלתי נשכחת. מכילה קומפלקס ייחודי של מינרלים מים המלח לשיפור מראה הקמטים. מכילה תמצית "ביוקס" המעניקה תחושה מיידית של ליפטינג. העור נותר מוצק, קורן ובעל מראה אחיד, רענן וצעיר יותר.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 272

לדף