מוצרי קוסמטיקה ים המלח

לסגולות מרפא של מינרלים ובוץ מים המלח יש מוניטין בינלאומי, לאור מאפיינים אלה פותחו מאות מוצרי קוסמטיקה: קרמים, מי פנים, שמפו, סבון הגוף וסקראבים. עשיר במינרלים הרכב של תכשירים משפר את זרימת דם ואת חילוף חומרים, מאט את תהליך ההזדקנות, מנקה את העור ומשפר את גמישותו, והתוספת של תמציות צמחים מרגיעה גירוי ודלקת. קוסמטיקת ים המלח של ישראל תבטיח טיפול הולם בעור שלך, כדי לשמר על היופי ורעננות.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 271

לדף
 1. אהבה קרם יום ממריץ זוהר עם SPF15 - Energizing Day Cream SPF15

  קרם יום ממריץ זוהר עם SPF15 - Energizing Day Cream SPF15, 50ml

  אהבה ☆ קוסמטיקה ים המלח

  216.00 ₪

  במלאי

  אהבה Mineral Radiance קרם יום ממריץ זוהר עם SPF15. קרם יום ממריץ המעניק לעור הפנים הגנה מפני קרינת השמש. מועשר בקומפלקס ה - OsmoGuard, פטנט בלעדי לאהבה, הפועל לחיזוק מנגנון ההגנה הטבעי של העור כנגד זיהום סביבתי.
  הקרם מבוסס על חדשנות של מרכיבים המעודדים יצירת אנרגיה ומעניקים לעור זוהר וחיוניות בהתמודדות היומיומית שלו עם פגעי הסביבה האורבנית.

     
 2. Premier Dead Sea מסכת ליפטינג "פנינת קוורץ" - Metamorphosis Lifting Mask

  מסכת ליפטינג "פנינת קוורץ" - Metamorphosis Lifting Mask, 70ml

  Premier Dead Sea

  2,140.00 ₪

  במלאי

  מסכה ייחודית מועשרת בתאי גזע משושנה אלפינית נדירה, קומפלקס לחות, תמציות צמחים, מינרלים, ואבקת קוורץ. רכיבי המסכה מעניקים מענה מיידי לעור, תוכלי להרגיש כיצד המסכה ניספגת בעור וכיצד הרכיבים ששמורים בקפסולות מיקרוניות נספגים בעורך כצבע המסכה יהפוך מלבן לוורוד במגע עם העור.

     
 3. Premier Dead Sea ממלא קמטים עמוקים - Deep Wrinkle Filler

  ממלא קמטים עמוקים - Deep Wrinkle Filler, 20ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  ממלא קמטים עטור הפרסים הנלחם בסימני הזדקנות. תכשיר חדשני למראה של מילוי קמטים עמוקים באמצעות רכיבים פעילים בצורת ליפוזום. מכיל חומר פעיל בעל אפקט כפול למילוי מיידי של הקמט וצמצום הקמט באופן ארוך טווח לתוצאות מרביות כך, שבמהלך זמן השימוש ילך ויפחת מראה הקמט. קרם זה הינו שילוב ייחודי של מינרלים מים המלח וליפוזום פעיל היוצרים יחדיו קרם יעיל למראה מלא של קמטים עמוקים. העור נותר בעל מראה קורן, רענן, בריא וצעיר.

     
 4. Premier Dead Sea סרום לחות משקם - Cell Renewal Serum

  סרום לחות משקם - Cell Renewal Serum, 60ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  סרום עטור הפרסים הנלחם בסימני הזדקנות, מכיל תמצית מרוכזת עם מיקרו- קפסולות השומרת על טריות החומרים הפעילים לתוצאות מרביות. הפורמולה הייחודית מסייעת בחידוש העור וחידוש תאים באופן מהיר ויעיל. הסרום פועל ועוזר להפחית את הנראות החיצוניות של הזדקנות עור הפנים. העור נותר חלק ומשיי, בעל מראה קורן, רענן, בריא וצעיר.

     
 5. Premier Dead Sea אייגלס קרם לחות משקם - Cell Renewal Cream

  אייגלס קרם לחות משקם - Cell Renewal Cream, 60ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  קרם עטור הפרסים הנלחם בסימני הזדקנות, מכיל תמצית מרוכזת של "סימקס קומפלקס" לסיוע בחידוש עור הפנים לתוצאות מרביות. הפורמולה הייחודית מסייעת בחידוש העור באמצעות החדרת הרכיבים הפעילים לתוך העור באופן מהיר ויעיל. הקרם פועל להמרצת קצב חידוש התאים ועוזר להפחית את הנראות החיצוניות של הזדקנות עור הפנים. העור נותר חלק ומשיי, בעל מראה קורן, רענן, בריא וצעיר

     
 6. Premier Dead Sea מסכת טיהור רעלים - Detoxifying Mask

  מסכת טיהור רעלים - Detoxifying Mask, 60ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  תפקיד המסכה הוא לשחרר את העור מגורמים לא רצויים ולנקותו ביסודיות, לגרום לניתוק התאים המתים, לחדש את זרימת האנרגיה בתא, ולעודד יצירת טיהור רעלים עצמי. מסכה המקציפה מעצמה בעלת אפקט ניקוי אמיתי לחוויה בלתי.

     
 7. Premier Dead Sea קרם ג'ל לעיניים ביוקס - Intensive Age Treatment Eye Cream Gel

  קרם ג'ל לעיניים ביוקס - Intensive Age Treatment Eye Cream Gel, 15ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  קרם עיניים מתקדם לטיפול באזור העיניים העדין. פורמולה ייחודית המסייעת בהפחתת מראה הקמטים מסביב העיניים. הקומפלקס עוזר להפחית את רפיון העור ומוסיף גמישות, חיות וברק. לעור קורן, בעל מראה צעיר ורענן יותר

     
 8. Premier Dead Sea מסכה תרמית ביוקס - Thermal Beauty Experience Mask

  מסכה תרמית ביוקס - Thermal Beauty Experience Mask, 100ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  מסכה תרמית יוקרתית בעלת אפקט חימום מיידי לחוויה בלתי נשכחת. מכילה קומפלקס ייחודי של מינרלים מים המלח לשיפור מראה הקמטים. מכילה תמצית "ביוקס" המעניקה תחושה מיידית של ליפטינג. העור נותר מוצק, קורן ובעל מראה אחיד, רענן וצעיר יותר.

     
 9. Premier Dead Sea קרם למניעת קמטי הבעה ביוקס - Intensive Age Treatment Cream

  קרם למניעת קמטי הבעה ביוקס - Intensive Age Treatment Cream, 60ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  ביוקס הינו קומפלקס רכיבים ייעודי ונקודתי הנועד לסייע בצמצום קטמי הבעה וקמטוטים, מסיף חיות ואלסטיות לעור. קרם ייחודי זה עשיר במלחים ומינרלים מים המלח מעניק תחושה מיידית של ליפטינג למראה עור מוצק, קורן ובעל מראה צעיר ואחיד יותר.

     
 10. Premier Dead Sea סרום למניעת קמטי הבעה ביוקס - Intensive Age Treatment Serum

  סרום למניעת קמטי הבעה ביוקס - Intensive Age Treatment Serum, 50ml

  Premier Dead Sea

  459.00 ₪

  במלאי

  ביוקס הינו קומפלקס רכיבים ייעודי ונקודתי הנועד לסייע בצמצום קטמי הבעה וקמטוטים, מסיף חיות ואלסטיות לעור. סרום זה עשיר במלחים ומינרלים מים המלח מעניק תחושה מיידית של ליפטינג למראה עור מוצק, קורן ובעל מראה צעיר ואחיד יותר.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 271

לדף