עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Dr. Clear ☆ Cosmetics

Dr. Clear

חברה ישראלית Dr. Clear (ד"ר קליר) המפתחת תכשירים קוסמטיים לטיפול איכותי בפטרת ציפורניים ואקזמה בכל הרמות מחומרים טבעיים בלבד. מוצרי החברה מאושרים ע"י משרד הבריאות. 

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף
 1. ד

  נוזל אקטיבי לציפורניים - Active Nail Solution, 30ml

  ד"ר קליר

  449.00 ₪

  Instock

  לטיפול איכותי בפטרת ציפורניים ואקזמה בכל הרמות. קומפלקס ייחודי של שמנים אתריים אשר כל אחד מהם פועל לשיפור מראה הציפורניים של הידיים והרגליים שאיבדו צבע או השחירו ומעניק ציפורניים צלולות ובריאות . יוצר שכבת הגנה על הציפורן הפעילה לזמן ממושך. הפורמולה הייחודית מעניקה הרגעה לאקזמות מסביב לאצבעות הידיים והרגליים . אפקט התססה מיידי של הציפורן. המוצר מכיל 99% חומרים טבעיים ללא משמרים סינתטיים. מתאים לסכרתיים.

     
 2. ד

  חמאה טיפולית לכף רגל יבשה וסדוקה במיוחד - Butter for a particularly dry, cracked foot, 50ml

  ד"ר קליר

  109.00 ₪

  Instock

  קרם רגלים טיפולי לכף הרגל הוא תכשיר מקצועי שפותח כדי לטפל ולמנוע מצבים אלו. הקרם עשיר במרכיבים פעילים . מטפל ביעילות בעור יבש מאוד, קשה, מעובה וסדוק. מזין ביסודיות, מסיר עור קשה במהירות ומעודד יצירת רקמות חדשות ובריאות. תכשיר זה מתאים גם לשימוש בכפות הידיים, מרפקים וברכיים.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף