אודותנו

קנו מוצרי קוסמטיקה טבעית בחנות FeelBe כי:

אנו שואפים לספק את היתרונות האפשריים הטובים ביותר! בעת ביצוע רכישות ב-FeelBe אתם מקבלים מוצרי קוסמטיקה טבעית באיכות גבוהה במחירי הנחה גדולים על פני כל קווי המוצרים והקטגוריות.

אם אתם מעוניינים באיכות, בחירה בהתאמה אישית, נוחות של הזמנה, משלוח ומחיר, תקנו בחנות FeelBe. אנו בוחרים בקפידה את המוצרים למכירה בחנות שלנו, כך שיש לנו שותפות עם מותגים שהוכיחו את עצמם בשוק הגלובלי. עם מבחר של מותגי איכות שלנו, אנו מאמינים כי FeelBe היא הבחירה המצוינת לקניות במקום אחד!

FeelBe נותנת לכם ההזדמנות הייחודית של ייעוץ אישי של קוסמטיקאית, אשר מועיל לא רק למי שכבר נתקל בעיות קוסמטיות מסוימות, אלא גם למי שרוצה לדעת איך לטפל בעור הפנים, הגוף ושיער,  ואיך לשמור על ברק טבעי של ציפורניים .

קוסמטיקאית תסביר לכם על המאפיינים של מוצר קוסמטי המתאים לכם ותעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה. אנחנו ננסה לתת תשובות לכל השאלות שלכם על השימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית, המיוצגת בחנות שלנו ולעשות בחירה רווחית של מוצרי קוסמטיקה.

אנו מבטיחים כי כל ההזמנות ישלחו במהירות אפשרית. כמו כן שימו לב שהזמנות בסופי השבוע או בחגים ציבוריים תעבורנה ליום העסקים הבא. אנו מבטיחים את הטריות וחיי מדף של מוצרים. המוניטין שלנו והבריאות שלכם יקרים לנו, אזי בחנות שלנו אתם לעולם לא תמצאו מוצרים שפג תוקפם או ניזוקו. בנוסף, לכל המוצרים שלנו קיים תאריך תפוגה, אשר מצוין על גבי האריזה.

אנו יוצרים נוחות בביצוע רכישה איתנו, אתם מובלים מהכניסה ועד לחישוב עלות ההזמנה. שינוי ההזמנה גם מתרחש בקלות: לעדכן את ההזמנה קודמת ניתן בכמה לחיצות עכבר וסיימתם. בהזמנה אצלנו, אתם יכולים להיות בטוחים כי כרטיס האשראי והמידע אישי שלכם יישארו 100% פרטיים ומאובטחים. אנו מבטיחים את הפרטיות ואבטחה של כרטיס האשראי שלכם. המידע האישי שלכם יישאר חסוי לחלוטין. לאבטחה נוספת, אתר FeelBe מוקם באופן פרטי (אינו משותף עם כל חברה אחרת). אנו משתמשים בפרוטוקול ההצפנה האחרון כדי להגן על המידע הפיננסי האישי שלכם.

יצרנו תכנית תגמולים שתעזור לכם לחסוך עוד יותר. זו היא דרך מצוינת לעזור לחברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה כדי לחסוך כסף ולצבור ב- FeelBe בונוסים עבור הזמנות עתידיות.

 


יוליה קרוטמן
קוסמטיקאית מיקצועית והבעלים FeelBe