מדיניות החזרות מוצרים וכסף

מדיניות החזרת מוצרים 

1. במקרה שלא קיבלתם את המוצרים שהזמנתם בזמן, אנא צרו קשר עם שרות לקוחות של החנות והודיעו שלא קבלתם את הסחורה בהתאם למועד המתוכנן. ניתן גם לבדוק היכן נמצאת הסחורה ברגע זה לפי מספר מעקב שסופק על ידי החנות אחרי המשלוח כאן.

2. אם הסחורה שקיבלתם אינה תואמת להזמנה שלך ,חנות FeelBe שומרת על הזכות לבקש מכם לשלוח את הסחורה חזרה לחנות ובעת קבלתה להחזיר לכם את הכסף או לשאול הסכמתכם להחלפת סחורות.

3. אם תחליטו להחזיר פריט, אתה צריך לשלוח אותו עם אישור מסירה ולציין במכתב את מספר המעקב. במקרה זה את הסחורה חייבת להיות מוחזרת בתוך 30 ימים מיום הקבלתה בשלמות, נקייה, ללא סריטות, נזק, שקעים או שפשופים, יחד עם כל הניירת, שנמצאה באריזה המקורית בעת קבלתה על ידכם.

מדיניות החזרות כספים

אם ההזמנתכם תוחזר אלינו בשל האיסור / הגבלות שהוטלו על מוצרים, כתובת הלא נכונה, סירוב לשלם מכס או בגלל שלא היה אף אחד לקבל את המשלוח של ההזמנתכם, אנו נחזיר לכם את הסכום שהוצא באופן הבא:

תוחזר לכם סך הכל סכום הזמנה בניכוי עלות המשלוח ועד 20 אחוזים מערך ההזמנה עבור האחסנה מחדש. אנו גם נוכל לנכות כל עלויות חיצוניות אחרות שלקחנו על עצמנו במהלך הובלה, כגון דמי אחסון, דמי החזרה וכו'.  

אם פריט ההזמנה או ההזמנה כולה יבוטל על ידי מכס, הסכום לא יוחזר.

 שיםו לב: עלות ההזמנתכם לא תוחזר עד שמשלוח פיזית לא יהיה במלאי שלנו. לאחר שנקבל את ההזמנתכם, תקבלו מכתב הודעה אוטומטי המציין את סכום פיצוי. החזר כספי יבוצע תוך 14 ימים לאחר ההחלטה על פיצוי. 

החזר כספי מבוצע בדרך כלל באותו אופן כפי ששלמו סחורות. אם הפריט נרכש שלא דרך מערכת תשלומים האלקטרונית PayPal, נבקש ממכם לאשר את קבלת סכום החזר.

לכל השאלות הנוגעים להחזרת הסחורות והחזרת הכספים, אנא צרו קשר עם FeelBe.

מדיניות הביטולים

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

דמי ביטול

בעת ביטול עסקה מרצונו של צרכן, רשאי העוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהם.