Pharm Foot

Pharm Foot

PHARM FOOT הוא מותג דרמו-קוסמטי מקצועי התומך בטיפולי עור, פודיאטריה וקוסמטיקה לרגליים ולציפורניים. הובילה אותו פרופ' אירנה ולצ'ה, אוטוריטה ידועה ברפואת עור, הפורמולות המעוצבות בקפידה של המותג נותנות מענה לשוק המקצועי, ומשלבות בצורה חלקה טיפולי פוד ויופי.

PHARM FOOT דרמו-קוסמטיקה לכפות הרגליים נועדה לשפר טיפולי פודיאטריה מקצועיים ולטפל בגורמים השורשיים לבעיות כדי למנוע בעיות עתידיות. יוצרי המותג מעדיפים את האיכות, האפקטיביות והבטיחות של הנוסחאות שלהם מעל הכל. עם מוצרי PHARM FOOT, מובטחות תוצאות יוצאות דופן, המבטיחות לשפר את איכות החיים עבור אנשים עם בעיות כף הרגל.

החומרים הפעילים בקוסמטיקה לטיפול בכף הרגל הם הסוד לעור יפה ובריא בכפות הרגליים. עור כפות הרגליים, החשוף לגורמים חיצוניים, דורש טיפול ותשומת לב מיוחדים. מספר רב של בלוטות זיעה, היעדר בלוטות החלב ומבנה האפידרמיס, השונה משאר חלקי העור, הופכים אותו לרגיש במיוחד, נוטה ליובש ולגירוי. חומרים פעילים יעילים בטיפוח כף הרגל מגנים מפני ההשפעות של היפרקרטוזיס של האפידרמיס ומרפאים מחלות ומחלות עור.

המפתח להשגת עור יפה ובריא בכפות הרגליים טמון בחומרים הפעילים המצויים בקוסמטיקה לטיפול בכף הרגל. לאור חשיפת כפות הרגליים לגורמים חיצוניים, הן דורשות טיפול ותשומת לב מיוחדת. עם ריכוז גבוה של בלוטות זיעה, מחסור בבלוטות חלב ומבנה אפידרמיס ייחודי, העור בכפות הרגליים רגיש מאוד, רגיש ליובש ונוטה לגירוי. שימוש בחומרים פעילים יעילים במוצרי טיפוח לכף הרגל מגן מפני היפרקרטוזיס אפידרמיס ומסייע בריפוי של מחלות כף הרגל ומצבי עור שונים.

בהסתמך על המומחיות והניסיון שלהם, צוות המומחים של PHARM FOOT שואף לשפר את רווחתם של אנשים עם בעיות בכף הרגל, להעצים אותם להשיג יותר, להרגיש טוב יותר ולשמור על מראה מטופח, יפה ובריא.

הצג כ- גריד תצוגה רשימה

18 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר עולה
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

18 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר עולה