עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Organix Cosmetix ☆ קוסמטיקה טבעית

Organix Cosmetix

אורגניקס קוסמטיקס גאה להציג סדרת טיפוח אורגנית אמיתית וחדשנית, המבוססת על צמחי מרפא נדירים הגדלים במרומי הרי האלפים השוויצרים. לתמציות המופקות מצמחים אלה מיוחסות סגולות של שמירה מקסימלית על עור הפנים, מניעת קמטים, הגנה מחמצון, תגובות אלרגיות והוספת לחות לעור.

כל מוצרי הסדרה מכילים, בנוסף לצמחי מרפא אלה, מרכיבים אורגניים נוספים כגון: שמן זית, שמן מקדמיה, ושמן חוחובה לטיפוח העור והגנה אובדן לחות.

קוסמטיקה אורגנית מיוצרת ממרכיבים טבעיים בלבד, ממקורות צמחיים שגודלו ללא סיוע כימי כגון דישון הקרקע או שימוש בחומרי הדברה. המרכיבים הפעלים מופקים באמצעות שיטות טבעיות(כבישה קרה) ידידותית לסביבה. כמו כן, האריזות מיוצרות בשיטות ומחומרים שאינם פוגעים באיכות הסביבה והם ניתנים למיחזור.

כל מוצרי אורגניקס קוסמטיקס עומדים בתקני ECOCERT® למוצרים אורגניים ואינם כוללים אף מרכיב המופיע ברשימה השלילית האסורה למוצרים אורגניים.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 1

לדף
 1. אורגניקס קרם עיניים וצוואר אורגני - Eye Cream

  קרם עיניים וצוואר אורגני - Eye Cream, 30ml

  אורגניקס ☆ קוסמטיקה טבעית

  159.00 ₪

  Instock

  העור באזורי העיניים והצוואר הוא עור עדין הזקוק להגנה מרבית. הקרם מכיל צמחי מרפא מהאלפים השוויצריים- מרוביום, סומבוקוס ונקטפיור- מרכיבים אשר יעילותם הוכחה מחקרית ומאושרים כאורגניים ע"י Bio Swiss ו-Ecocert צמחי מרפא אלו משולבים עם מרכיבים אורגניים נוספים- שמן זית טהור, שמן אגוזי המקדמיה ושמן חוחובה. שמנים אלו מזינים את העור ומספקים לעור הגנה מפני איבוד לחות. רכיבים נוספים בקרם: חמאת שיאה, אלו-ורה וויטמין E המעניקים לעור חיוניות, רעננות ורכות.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 1

לדף