עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

נגד יתושים

דוחה יתושים טבעי נועד להגן ביעילות על עורנו מפני חרקים בחוץ ובתוך הבית, מכיוון שהם מכילים מרכיבים טבעיים ידידותיים לעור הגוף. והכי חשוב, השימוש יומיומי בתכשירים אלו מאוד חיוני בשל היעדר של תוספים כימיים המזיקים לבריאותנו.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף
 1. מאמי קאר מוסקיתוש ספריי דוחה יתושים - Citronella oil blend insect repellent

  מוסקיתוש ספריי דוחה יתושים - Citronella oil blend insect repellent, 50ml

  מאמי קאר ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ נגד יתושים

  76.00 ₪

  במלאי

  מאמי קר: תרסיס נגד יתושים טבעיים עם שמן ציטרונלה. יש לו מרקם קליל מכיל שמנים אורגניים של לימונית, נענע וגרניום, אשר מסוגל להדוף חרקים. לתכשיר יש השפעה מחזקת כללית. ארומה עדינה של שמנים מרעננת ותמצא חן בעיניי אמהות והתינוקות.

  ספריי נגד יתושים אינו רעיל אינו כולל diethyltoluamide, או כל כימיקלים מזיקים אחרים.

     
 2. מורז ג'ל הצלה לעור פגום - Gel skin saver

  ג'ל הצלה לעור פגום - Gel skin saver, 50ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ נגד יתושים

  79.00 ₪

  במלאי

  מורז: ג'ל לטיפול מהיר בפגעי בעור. התכשיר בעל נוסחה אוניברסלית ייחודית המבוססת על תמציות של צמחי מרפא, המסייעים לריפוי של נגעי עור שטחיים ומורכבים, מקלים על דלקת וגירוי. תכשיר של Moraz מוכח מבחינה קלינית כיעיל בטיפול בכוויות מדרגה ראשונה ושנייה, כמו גם באטופיק דרמטיטיס. ג'ל מרגיע בצורה מושלמת את העור, מפחית את האדמומיות, מעניק לחות ומרכך אותו.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף