עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

מערכת חיסון

בנוסף לכל ויטמינים והמינרלים הידועים, יש עזרים רבים ממקור הטבעי לשיקום וחיזוק חסינות. תכשירים אללו מכילים תמציות צמחים המשפרות את החסינות על ידי שחזור המשאבים הפנימיים של הגוף. הם יעזרו להפטר מעייפות וישנוניות, ישפרו את ההתנגדות של הגוף למחלות, יחזירו מרץ ואנרגיה לגוף. וחוץ מזה, הם בטוחים לחלוטין לשימוש, בניגוד לתרופות, ואינו ממכרים.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף
 1. סנסיטבע גוגי & מאקי ברי - Goji & Maqui Berry (60 capsules)

  גוגי & מאקי ברי - Goji & Maqui Berry (60 capsules), 60 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ מערכת חיסון

  149.90 ₪

  במלאי

  תוסף תזונה שמונע אכילת יתר ומסייע בתהליך הרזיה וירידה במשקל, האטת תהליכי הזדקנות, חיזוק מערכת החיסון ומניעת דלקות, משפר מצב רוח, תורם לשיפור איכות השינה, שיפור זרימת הדם ותפקוד כלי הדם, תורם לבריאות העיניים, השילוב של פרי הגוג’י ברי והמאקי ברי מביא לספיגה מירבית של החומרים הפעילים במערכת העיכול ומעלה את סגולותיו הרפואיות של הפרי. תוסף הגוג’י/מאקי ברי אינו מתאים לאנשים עם בעיות לחץ דם, סוכרת ואנשים הנוטלים מדללי דם. לנשים מניקות ונשים בהריון מומלץ להתייעץ עם רופא לפני צריכת התוסף תזונה.

     
 2. סנסיטבע כמוסות כורכום פלוס - Curcum Plus 90 capsules

  כמוסות כורכום פלוס - Curcum Plus 90 capsules, 90 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ מערכת חיסון

  149.90 ₪

  במלאי

  כורכום פלוס בשילוב עם פיפרין לשיפור הספיגה והזמינות הביולוגית. כורכום פלוס מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות הבריאותיים של הכורכום-הכורכומין בתוספת הפיפרין , בצורה קלה, נוחה ויעילה, עם ספיגה טובה בגוף האדם. כל אחד ואחד מהמרכיבים הנמצאים בכל כמוסה חיוניים להשפעה הטובה ביותר לגוף האדם הפורמולה היחידה המכילה את השילוב המנצח הנמצא בכל כמוסה.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף