מערכת עיכול

תכשירים טבעיים משפרים ומונעים הפרות של פעילות של מערכת העיכול. כתוצאה מכך, שימוש בתכשירים אלו מסייעים להיפטר מנפיחות, כבדות בבטן, היווצרות גזים.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

There are products: 4

לדף
 1. mommy milk

  תמצית להגברת ההנקה - Mommy milk, 50 ml

  תפוח ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ מערכת עיכול

  55.00 ₪

  במלאי

  תפוח: תמצית טבעית להגברת כמות והעשרת חלב אם. תערובת של תמציות צמחים אשר ידועים בתכונותיהם להעשרה של חלב אם לתמיכה מתחילת הנקה, בתקופת "קפיצות הגדילה" בתקופות של לחץ ו / או חוסר שינה. בנוסף, התכשיר עוזר להגדיל את הכמות את החלב אם בתקופות של חזרה לעבודה ו / או לימודים. מומלץ לשבועות הראשונים של הנקה, ולאחר מכן במידת צורך. התכשיר כולל תמציות: חילבה, אניס - עוזרים לייצור החלב במהלך הנקה, לחזק ולאזן את המערכות הגוף; גדילן ושומר - הגנה על הכבד, משפרים את ההתחדשות של תאי כבד; להרגעה ולשיפור תפקוד מערכת העיכול, להפחתת גזים; סרפד - עשיר בברזל, סיליקה, מטהר את הדם; ורבנה - מגבירה הנקה, משפרת את התפקוד כבד, מקלה על נפיחות; זרעי כוסברה - משפרים את מערכת העיכול; שוש קירח - בעל השפעה אנטי ויראלית חזקה ומחזק את הדם.

     
 2. Konjac plus

  קונג'אק פלוס לתחושת שובע - Konjac plus for feeling of satiety, 100 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ מערכת עיכול

  179.00 ₪

  במלאי

  תוסף תזונה קונג'אק מכיל סיבים תזונתיים מיוחדים ובזכותם מהווה כלי יעיל במיוחד לירידה משקל, והפחתת רמות סוכר וכולסטרול בדם. כשהסיבים באים במגע עם מים, הם מתנפחים עד פי 200 ממשקלם הטבעי. כך הם ממלאים את הקיבה וכך השימוש בתכשיר יוצר תחושת שובע ומסייע בירידה במשקל.

     
 3. Aloevera (capsules)

  אלורה ליציאות - Aloevera (capsules), 100 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ מערכת עיכול

  84.90 ₪

  במלאי

  התכשיר מכיל חומרים פעילים המופקים מצמח אלוורה. מיץ עלי אלוורה מכיל תרכובות אורגניות התורמות להמרצת הפרשת מיצי מרה, מאיץ את מערכת העיכול וניקוי מעיים.התכשיר מומלץ במקרים של עצירות כרונית לפעולת מעיים יעילה מבלי לפגוע במיקרופלורה הטבעית שלהם. לא מומלץ בזמן הריון והנקה.

     
 4. Laxi max forte

  לקסי-מקס פורטה - Laxi-max forte, 60 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ מערכת עיכול

  78.90 ₪

  במלאי

  לקסי-מקס פורטה עשוי מתערובת של מרכיבים טבעיים בריכוזים גבוהים, ונועד להקל על סימפטומים של הפרעות במערכת העיכול, הקשורים לעצירות והרעלה.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

There are products: 4

לדף