עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

דיאטה

מוצרים טבעיים פופולריים לירידה במשקל ושמירה עליו יעזרו לכל המעוניין להפטר מקילוגרמים מיותרים ביעילות, תוך שמירה על מאזן האנרגטי בגוף וללא דיאטות מחמירות והמתישות.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף
 1. סנסיטבע דיאטת קפה ירוק - Green coffee plus

  דיאטת קפה ירוק - Green coffee plus, 90 capsules

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ דיאטה

  219.90 ₪

  במלאי

  תוסף תזונה לדיאטת כמוסות "קפה ירוק", המכיל 100% תמצית טהורה של פולי קפה הירוקים. קפה ירוק מכיל חומצה כלורוגנית, אשר מאיצה את חילוף חומרים של הגוף ותורמת לפירוק היעיל של שומן. כמו כן, הנוסחה מכילה תמצית תה ירוק, גוארנה, אל-ארגינין וספירולינה. השימוש בקפה ירוק ממריץ את שריפת שומן, מונע את הספיגה של חלק משמעותי של הסוכר בדם, ולמעשה, מונע היווצרות והצטברות של שומן. שימוש בקפה ירוק יכול להוביל לאובדן של 4-5 ק"ג בחודש ללא דיאטה בכלל!

     
 2. סנסיטבע דיאטת פטל - Raspberry plus

  דיאטת פטל - Raspberry plus, 90 capsules

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ דיאטה

  199.00 ₪

  במלאי

  כמוסות המכילות קטונים פטל בריכוז גבוה הן דרך טבעית ובטוחה להפחתת משקל עודף. פטל מכיל את החומר הפעיל בשם קטונים, שמחקרים הראו כי הם מסיעים למנוע ההצטברות של שומן, נוטים להאיץ את חילוף החומרים וקצב שריפת השומן בגוף, עוזרים להפחית את כמות הטריגליצרידים בדם, כמו גם תורמים לדיכוי תיאבון. ניתן להשיג תוצאות ירידה במשקל הטובות ביותר תוך הקפדה על אורח חיים בריא ותזונה דלת קלוריות.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 2

לדף