עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

דיאטה

מוצרים טבעיים פופולריים לירידה במשקל ושמירה עליו יעזרו לכל המעוניין להפטר מקילוגרמים מיותרים ביעילות, תוך שמירה על מאזן האנרגטי בגוף וללא דיאטות מחמירות והמתישות.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 5

לדף
 1. סנסיטבע דיאטת קפה ירוק - Green coffee plus

  דיאטת קפה ירוק - Green coffee plus, 90 capsules

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ דיאטה

  219.90 ₪

  במלאי

  תוסף תזונה לדיאטת כמוסות "קפה ירוק", המכיל 100% תמצית טהורה של פולי קפה הירוקים. קפה ירוק מכיל חומצה כלורוגנית, אשר מאיצה את חילוף חומרים של הגוף ותורמת לפירוק היעיל של שומן. כמו כן, הנוסחה מכילה תמצית תה ירוק, גוארנה, אל-ארגינין וספירולינה. השימוש בקפה ירוק ממריץ את שריפת שומן, מונע את הספיגה של חלק משמעותי של הסוכר בדם, ולמעשה, מונע היווצרות והצטברות של שומן. שימוש בקפה ירוק יכול להוביל לאובדן של 4-5 ק"ג בחודש ללא דיאטה בכלל!

     
 2. סנסיטבע דיאטת פטל - Raspberry plus

  דיאטת פטל - Raspberry plus, 90 capsules

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ דיאטה

  199.00 ₪

  במלאי

  כמוסות המכילות קטונים פטל בריכוז גבוה הן דרך טבעית ובטוחה להפחתת משקל עודף. פטל מכיל את החומר הפעיל בשם קטונים, שמחקרים הראו כי הם מסיעים למנוע ההצטברות של שומן, נוטים להאיץ את חילוף החומרים וקצב שריפת השומן בגוף, עוזרים להפחית את כמות הטריגליצרידים בדם, כמו גם תורמים לדיכוי תיאבון. ניתן להשיג תוצאות ירידה במשקל הטובות ביותר תוך הקפדה על אורח חיים בריא ותזונה דלת קלוריות.

     
 3. סנסיטבע גוגי & מאקי ברי - Goji & Maqui Berry (60 capsules)

  גוגי & מאקי ברי - Goji & Maqui Berry (60 capsules), 60 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ דיאטה

  149.90 ₪

  במלאי

  תוסף תזונה שמונע אכילת יתר ומסייע בתהליך הרזיה וירידה במשקל, האטת תהליכי הזדקנות, חיזוק מערכת החיסון ומניעת דלקות, משפר מצב רוח, תורם לשיפור איכות השינה, שיפור זרימת הדם ותפקוד כלי הדם, תורם לבריאות העיניים, השילוב של פרי הגוג’י ברי והמאקי ברי מביא לספיגה מירבית של החומרים הפעילים במערכת העיכול ומעלה את סגולותיו הרפואיות של הפרי. תוסף הגוג’י/מאקי ברי אינו מתאים לאנשים עם בעיות לחץ דם, סוכרת ואנשים הנוטלים מדללי דם. לנשים מניקות ונשים בהריון מומלץ להתייעץ עם רופא לפני צריכת התוסף תזונה.

     
 4. סנסיטבע תרסיס תוסף תזונה לפי שיטתו של ד"ר סימונס - Spray Diet - Top S.D.F

  תרסיס תוסף תזונה לפי שיטתו של ד"ר סימונס - Spray Diet - Top S.D.F

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ דיאטה

  249.90 ₪

  במלאי

  התרסיס שכבש את המדינה, היחיד שעומד בכל דרישות משרד הבריאות המוצר הינו מקורי והשיטה היא על פי מחקרו של ד"ר אלברט סימונס. התרסיס על בסיס אצות ים: מיוצר על בסיס טבעי , פרי פיתוח א.מ.ב מעבדות למוצרי מרפא וחברת סנסי-טבע, והוא החלק החשוב בשיטת הדיאטה של דוקטור אלברט סימונס, טיפות מיוחדות טבעיות ללא הורמון, השיטה על בסיס מחקרו ד"ר סימונס שורפת שומנים בגוף, וגם מרגיעה את הקיבה בעת רעב. כמו כן המוצר מיוצר במפעל עם אישור תקף של משרד הבריאות, ובכשרות בד"ץ.

     
 5. סנסיטבע כמוסות המגיק - Magic Action 90 capsules

  כמוסות המגיק - Magic Action 90 capsules, 90 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ דיאטה

  189.90 ₪

  במלאי

  כמוסות Magic Action הכוללת 90 כמוסות המורכבת מצמחים, סיבים תזונתיים, מינרלים וחומצות שומן המסייעים להפחתה והרצון במאכלים מתוקים. מומלץ להשתמש בצירוף קונגאק פלוס של חברת סנסיטבע "לתחושת שובע וניקוי הגוף".

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 5

לדף