עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

ניקוז רעלים

צעד אחד להבראה של הגוף הוא הטיהורו מרעלים. מוצרים טבעיים לניקוי רעלים המבוססים על צמחי מרפא ולכן פועלים בעדינות מבלי להפריע לתפקוד הטבעי של גוף. כתוצאה משמוש בתכשירי detox משתפרת הרגשה כללית, מתקבלת תחושת רעננות ועליצות בגוף, העור מתנקה, השיער מקבל ברק, משתפרת הבהירות השכלית.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף
 1. סנסיטבע אלורה ליציאות - Aloevera (capsules)

  אלורה ליציאות - Aloevera (capsules), 100 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ ניקוז רעלים

  99.00 ₪

  במלאי

  התכשיר מכיל חומרים פעילים המופקים מצמח אלוורה. מיץ עלי אלוורה מכיל תרכובות אורגניות התורמות להמרצת הפרשת מיצי מרה, מאיץ את מערכת העיכול וניקוי מעיים.התכשיר מומלץ במקרים של עצירות כרונית לפעולת מעיים יעילה מבלי לפגוע במיקרופלורה הטבעית שלהם. לא מומלץ בזמן הריון והנקה.

     
 2. סנסיטבע לקסי-מקס פורטה - Laxi-max forte

  לקסי-מקס פורטה - Laxi-max forte, 100 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ ניקוז רעלים

  במלאי

  לקסי-מקס פורטה עשוי מתערובת של מרכיבים טבעיים בריכוזים גבוהים, ונועד להקל על סימפטומים של הפרעות במערכת העיכול, הקשורים לעצירות והרעלה.

     
 3. סנסיטבע גוגי & מאקי ברי - Goji & Maqui Berry (60 capsules)

  גוגי & מאקי ברי - Goji & Maqui Berry (60 capsules), 60 caps

  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ ניקוז רעלים

  149.90 ₪

  במלאי

  תוסף תזונה שמונע אכילת יתר ומסייע בתהליך הרזיה וירידה במשקל, האטת תהליכי הזדקנות, חיזוק מערכת החיסון ומניעת דלקות, משפר מצב רוח, תורם לשיפור איכות השינה, שיפור זרימת הדם ותפקוד כלי הדם, תורם לבריאות העיניים, השילוב של פרי הגוג’י ברי והמאקי ברי מביא לספיגה מירבית של החומרים הפעילים במערכת העיכול ומעלה את סגולותיו הרפואיות של הפרי. תוסף הגוג’י/מאקי ברי אינו מתאים לאנשים עם בעיות לחץ דם, סוכרת ואנשים הנוטלים מדללי דם. לנשים מניקות ונשים בהריון מומלץ להתייעץ עם רופא לפני צריכת התוסף תזונה.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף