תכשירים להבהרת העור - נבדק דרמטולוגית

הבהרת העור - תהליך שכולל שימוש בכלים מורכבים לקילוף, הבהרה, להפחתת דלקת והגנה על העור מפני אור השמש. בין המרכיבים עם השפעת הבהרה גבוהה מופנית לדיכוי מלנין (פיגמנט עור) הם: הידרוקינון, ארבוטין,חומצה קוג'ית, חומצה אסקורבית וחומצת אלפא הידרוקסי. הם נמצאים בשימוש נרחב בפורמולות של תכשירים קוסמטיים מקצועיים . לתמציות צמחים ושמני אתריים של ענבי הדוב, שוש, יארו, לימון, מלפפון ופטרוזיליה, המשמשים בייצור של מוצרי קוסמטיקה טבעית אפקט הבהרה מתון יותר.לבחירת מוצרי הבהרה לעור צריך להתייחס עם תשומת לב מיוחדת, רצוי להתייעץ עם קוסמטיקאית.

תזכורת, הגנה על עור מפני קרינת אולטרה סגולה בעת שימוש חומרי הבהרה - אחד המרכיבים של הצלחה! כמו כן, במהלך הריון והנקה יש להימנע מהשימוש בחומרים מלבינים, אבל אל תתעלמו מתכשירים עם מקדם הגנה .

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 4

לדף
 1. אבסולוט קר Anti Age Spots Cream For mature skin - קרם אנטי כתמי גיל לעור בוגר | 24/7 Be Bright

  Anti Age Spots Cream For mature skin - קרם אנטי כתמי גיל לעור בוגר | 24/7 Be Bright, 50ml

  אבסולוט קר ☆ קוסמטיקה מקצועית

  158.00 ₪

  Instock

  24/7 Be Bright

  לטיפול בכתמי גיל נדרשים מוצרי אנטי פיגמנטציה מיוחדים המפחיתים את תדירות הופעתם וגורמים להיעלמותם. קרם חדשני זה נגד כתמי גיל מבוסס על DELENTIGOtm, רכיב פעיל המתמקד בכתמי גיל ומבהיר אותם, באמצעות שילוב של שני חומרים המוטמעים בליפוזומים נפרדים. DELENTIGOtm מונע ומווסת את ייצור הפיגמנטים מלנין וליפופוסין, שייצור מוגבר שלהם מהווה גורם ביצירת כתמי הגיל.  בניסוי קליני, נבדק קרם שהכיל DELENTIGOtm ונמצא כי הוא יעיל במיוחד בטיפול  בכתמי גיל, שכן הוא מפחית את מידת הנראות של הכתם, מבלי להלבין את העור המקיף אותו. הקרם מכיל רכיב פעיל נוסף המבטיח את פעולת ההבהרה – O.D.A WHITEtm.

  פותר בעיות עור: הבהרת העור
     
 2. אבסולוט קר Anti Pigmentation Brightening Cream for Uneven Skin - קרם הבהרה ואנטי פיגמנטציה | 24/7 Be Bright

  Anti Pigmentation Brightening Cream for Uneven Skin - קרם הבהרה ואנטי פיגמנטציה | 24/7 Be Bright, 50ml

  אבסולוט קר ☆ קוסמטיקה מקצועית

  158.00 ₪

  Instock

  24/7 Be Bright

  עור בהיר ואחיד במידה שווה נחשב כמרכיב מרכיב מרכזי לשמירת הופעה צעירה ורעננה ומהווה מעלה חשובה בתפיסת מושג היופי. מוצרי הבהרה מסייעים לשמירה על עור בעל מראה צעיר ומהווים חלק חיוני בטיפול אנטי-אייג'ינג. קרם זה מכיל את הגורם המבהיר SEPICALM VG, שילוב ייחודי של Palmitoyproline ושל תמצית המופקת משושני מים. בנוסף, מכיל הקרם שני רכיבים פעילים אחרים, המבטיחים את פעולת ההבהרה:  WHITEtm ו- O.D.A WHITEtm.

  פותר בעיות עור: הבהרת העור
     
 3. אבסולוט קר Brightening Face Cream - קרם הבהרה לכל סוגי העור | 24/7 Be Bright

  Brightening Face Cream - קרם הבהרה לכל סוגי העור | 24/7 Be Bright, 50ml

  אבסולוט קר ☆ קוסמטיקה מקצועית

  158.00 ₪

  Instock

  24/7 Be Bright

  עור בהיר ואחיד במידה שווה נחשב על פי רוב מרכיב בולט בהופעה צעירה ורעננה, ומהווה מעלה חשובה בתפיסת מושג היופי. מוצרי הבהרה מסייעים לשמירה על עור בעל מראה צעיר ומהווים חלק חיוני בטיפול אנטי-אייג'ינג. קרם זה מהווה נוסחה חדשנית להבהרת עור הפנים כולו והוא מבוסס על  WHITEtm, פפטיד ייחודי האחראי על טיפול בסוגים שונים של פיגמנטציה . הקרם מכיל רכיב פעיל נוסף המבטיח את פעולת ההבהרה – O.D.A WHITEtm

  פותר בעיות עור: הבהרת העור
     
 4. ד

  סרום להבהרת העור - Skin-Lightening Serum, 30ml

  ד"ר כדיר ☆ קוסמטיקה מקצועית

  278.00 ₪

  Instock

  התכשיר מכיל שילוב יעיל במיוחד של חומרים פעילים להבהרת העור: אלפא ארבוטין – נמצא יעיל פי 9 (מאשר הצורה הנפוצה בתא ארבוטין) בעיכוב האנזים טירוזינאז שהוא האנזים העיקרי בתהליך הביוסינתזה של הפיגמנט מלאנין. היעילות הזאת נובעת מהתאמה והתקשרות טובה יותר של המולקולה לאנזים. אלפא ארבוטין נמצא גם יעיל יותר בהבהרת עור מאשר חומצה קוג'ית. בנוסף, התכשיר מכיל ריכוז גבוה במיוחד של תרכובת ייחודית (צורה יציבה מאוד ומסיסה בשמן) של ויטמין C. תרכובת זו מעכבת באופן יעיל את תהליך יצירת הפיגמנט (מלנוגנזיס) והראתה יעילות גבוהה בהבהרת פיגמנטציות.יעילות התכשיר בהבהרת העור הוכחה בניסיון קליני.

  פותר בעיות עור: הבהרת העור
     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 4

לדף