עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

טיפול אדמומיות העור NBC Haviva Rivkin לעור שמן בעייתי

אדמומיות של העור מהווה פגיעה בגמישות והרחבת יתר של כלי דם קטנים המתעוררת במחלות העור, אלרגיות, נגעים או כוויות. מוצרים קוסמטיים NBC Haviva Rivkin לעור שמן בעייתי מיועדים להפחית את האדמומיות ולחיזוק כלי דם מכילים מרכיבים מרגיעים, מקררים ומצמצמים כלי דם. אלו קרמים, ג'לים ומסכות עם תמציות של אלוורה, מלפפון, לחך, הממליס, ערמונים או תה ירוק. מומלץ לנקוט בפעולה מתאימה גם אם אדמומיות בפנים זמנית וקטנה, כדי למנוע הפיכתה למצב כרוני.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 1

לדף
 1. NBC חביבה ריבקין קרם מולטיויטמין - CMC-Forte x4 Multivitamin Cream SPF 30

  קרם מולטיויטמין - CMC-Forte x4 Multivitamin Cream SPF 30, 50ml

  NBC חביבה ריבקין ☆ קוסמטיקה מקצועית

  408.00 ₪

  Instock

  קרם ייחודי במיוחד, המועשר ברכיבים בוטניים טבעיים וחומרי הזנה יעילים, שמנים צמחיים ייחודיים וויטמינים חיוניים. שני מחקרים מדעיים קבעו כי תכשיר זה מונע נזקי שמש, קמטים וכתמים, מתקן אותם ומעניק לחות לעור בעוצמה של פי 4 יותר מכל מוצר אחר. הקרם מסייע לריפוי עור יבש, פועל כתכשיר LIFTING ומעניק לעור חיוניות, ברק וזוהר, כמו גם גמישות והבהרה. השפעתו ניכרת על העור כבר מיד עם תחילת השימוש בו.

  פותר בעיות עור: אדמומיות, יובש וגירוי
     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 1

לדף