עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

טיפול אדמומיות העור NBC Haviva Rivkin לעור מעורב

אדמומיות של העור מהווה פגיעה בגמישות והרחבת יתר של כלי דם קטנים המתעוררת במחלות העור, אלרגיות, נגעים או כוויות. מוצרים קוסמטיים NBC Haviva Rivkin לעור מעורב מיועדים להפחית את האדמומיות ולחיזוק כלי דם מכילים מרכיבים מרגיעים, מקררים ומצמצמים כלי דם. אלו קרמים, ג'לים ומסכות עם תמציות של אלוורה, מלפפון, לחך, הממליס, ערמונים או תה ירוק. מומלץ לנקוט בפעולה מתאימה גם אם אדמומיות בפנים זמנית וקטנה, כדי למנוע הפיכתה למצב כרוני.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 4

לדף
 1. NBC חביבה ריבקין מסכת יופי - Pink Beauty Mask for Normal to dry skin

  מסכת יופי - Pink Beauty Mask for Normal to dry skin, 50ml

  NBC חביבה ריבקין ☆ קוסמטיקה מקצועית

  89.00 ₪

  Instock

  מסכה במרקם קרמי המרככת ומחייה את העור ומשמרת את גמישותו. המסכה מכילה שמנים טבעיים ותמציות צמחים, המכילים ויטמינים ומיקרו-אלמנטים החיוניים לעור ותורמים להתחדשותו וליצירת תאים חדשים. המסכה מומלצת כמסכת יופי לעור רגיש, רגיל עד יבש.

  פותר בעיות עור: אדמומיות, יובש וגירוי
     
 2. NBC חביבה ריבקין מסכת לחות - Moisturizing Mask for Normal to dry skin

  מסכת לחות - Moisturizing Mask for Normal to dry skin, 50ml

  NBC חביבה ריבקין ☆ קוסמטיקה מקצועית

  110.00 ₪

  Instock

  This soft, rich mask is excellent for protecting your skin against dryness. Enriched with Vitamins A and E as well as natural oils, it will protect your skin and combat free radicals.

  פותר בעיות עור: אדמומיות, יובש וגירוי
     
 3. NBC חביבה ריבקין סבו-היל קרם לסבוריאה - Sebo-Heal Cream for Normal to dry skin

  סבו-היל קרם לסבוריאה - Sebo-Heal Cream for Normal to dry skin, 50ml

  NBC חביבה ריבקין ☆ קוסמטיקה מקצועית

  152.00 ₪

  Instock

  קרם זה, המועשר בשמן גזר, בויטמינים וברכיבים מרגיעים פעילים, ניחן בסגולות מרגיעות ומגנות ומומלץ לעור אדמומי, מתקלף ומגורה. חשוב לנקות את העור לפני שימוש בקרם זה עם מי פנים ASTRINGENT להכנת העור לקליטה טובה ומהירה יותר של הקרם. הקרם מכיל שמנים טבעיים המעניקים ברק חיוני ורענן לעורך. שמן הגזר מזין עור יבש ואילו ויטמיני A ו- E מסייעים להפחית את רגישויות העור וכן להגן עליו מפני רדיקלים חופשיים. שימוש בקרם יותיר את עורך רגוע, חלק וגמיש יותר. המוצר נחקר מדעית ונבחן קלינית.

  פותר בעיות עור: אדמומיות, יובש וגירוי
     
 4. NBC חביבה ריבקין קרם מולטיויטמין - CMC-Forte x4 Multivitamin Cream SPF 30

  קרם מולטיויטמין - CMC-Forte x4 Multivitamin Cream SPF 30, 50ml

  NBC חביבה ריבקין ☆ קוסמטיקה מקצועית

  408.00 ₪

  Instock

  קרם ייחודי במיוחד, המועשר ברכיבים בוטניים טבעיים וחומרי הזנה יעילים, שמנים צמחיים ייחודיים וויטמינים חיוניים. שני מחקרים מדעיים קבעו כי תכשיר זה מונע נזקי שמש, קמטים וכתמים, מתקן אותם ומעניק לחות לעור בעוצמה של פי 4 יותר מכל מוצר אחר. הקרם מסייע לריפוי עור יבש, פועל כתכשיר LIFTING ומעניק לעור חיוניות, ברק וזוהר, כמו גם גמישות והבהרה. השפעתו ניכרת על העור כבר מיד עם תחילת השימוש בו.

  פותר בעיות עור: אדמומיות, יובש וגירוי
     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 4

לדף