עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

קוסמטיקה מקצועית

בקטגוריה זו מוצגים המוצרי קוסמטיקה של מיטב המותגים מקצועיים בישראל. קוסמטיקה מקצועית נועדה לפתור את בעיות העור. קוסמטיקה מקצועית שונה מקטגוריות אחרות בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים הנכללים בתכשירים. הם מעניקים לחות ומזינים את העור, כך שניתן לראות תוצאה משמעותית כבר בימים הראשונים של שימוש במוצרים.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 26

לדף
 1. כריסטינה Moisturizing Facial Wash - ניקוי מלחלח לפנים | Forever Young

  Moisturizing Facial Wash - ניקוי מלחלח לפנים | Forever Young, 300ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  89.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  תכשיר הרחצה המלחלח והעדין של כריסטינה מסיר חומרים מזהמים, לכלוך ואיפור מבלי לגרות את העור. תכשיר רחצה של Christina, המבוסס על תמציות בוטאניות ועשיר בנוגדי-חמצון, מנקה בצורה טבעית, לוחם ברדיקלים חופשיים ומתחיל בתהליך מיצוק העור על ידי הגברת הלחות בו והסרה עדינה של תאים מתים.

     
 2. כריסטינה Silky Matte Cream - קרם מט משיי | Forever Young

  Silky Matte Cream - קרם מט משיי | Forever Young, 250ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  149.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  הקרם המט של כריסטינה מפחית את סימני הגיל על ידי הגברת התלכדות התאים, צמיחתם והגברת זרימת הדם המקומית, כי הוא מכיל רמות גבוהות של מרכיבי לחות קליניים. הקרם של Christina, בעל המרקם המט, מרכך, ממצק ומבטל את סימני הגיל מבלי לסתום את הנקבוביות.

     
 3. כריסטינה Absolute Contour Kit | Forever Young

  Absolute Contour Kit | Forever Young, 120ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  585.00 ₪

  במלאי

  טיפול ממוקד לאזור Y המסייע להגדיר מחדש את קווי מתאר הפנים, קו הלסת והצוואר, למראה רענן וצעיר יותר.פועל על גורמי מפתח האחראיים לחיזוק מבנה הדרמיס, מסייע בטשטוש מראה הקמטים, תורם לגמישות העור ומיצוקו, ומעניק אפקט מתיחה למראה מהודק ומודגש. .דגשים: ללא פרבנים, ללא נגזרות נפט, ללא סיליקון, ללא פרופילן גליקול, ללא מתכות
  הקיט כולל:

  • Absolute Contour Serum - טיפול אינטנסיבי מסייע במיצוק העור ובטשטוש מראה קמטים וקמטוטים. מסייע בהדגשת קווי מתאר הפנים, למראה עור מוצק ומתוח.
  • 3LURONIC Serum - סרום חדשני מבוסס על חומצה היאלורונית במשקלים שונים,הפועל להענקת נפח, להפחתת נראות הקמטים ולשמירת מאזן הלחות בעור.
  • Chin and Neck Remodelling Cream - פורמולה חדשנית הפועלת לחיטוב אזורי הסנטר והצוואר ולחיזוק רשת התמיכה העורית. משפרת את גמישות העור ומפחיתה מראה קמטים וקמטוטים.
     
 4. כריסטינה Total Renewal Serum - סרום להתחדשות טוטאלית | Forever Young

  Total Renewal Serum - סרום להתחדשות טוטאלית | Forever Young, 30ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  255.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  הסרום להתחדשות טוטאלית של כריסטינה מרגיע ומלחלח את העור מיד, ממריץ את צמיחת האפידרמיס, מגביר את התלכדות התאים ומפחית כתמי פיגמנט. סרום זה של Christina, המועשר במרכיבי אנטי-אייג’ינג פעילים, חודר לרמת התא כדי לגרום להתחדשות התאים ולהצערת העור לאורך זמן.

     
 5. כריסטינה Rejuvenating Day Eye Cream SPF-15 - קרם יום מצעיר לעיניים | Forever Young

  Rejuvenating Day Eye Cream SPF-15 - קרם יום מצעיר לעיניים | Forever Young, 30ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  255.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  קרם היום המצעיר לעיניים מועשר בחמאת שיאה, בדרגת הגנה SPF 15, בחומצה פלמיטית ובגורם התימוס האפידרמאלי – הכול כדי לתת לאזור שמסביב לעיניים חיים חדשים. בשימוש יומיומי קרם היום המצעיר לעיניים של קריסטינה, הנספג במהירות ואינו סותם נקבוביות, הוא תכשיר הנותן תוצאות דרמאטיות.

     
 6. כריסטינה Eye Rescue - קרם עיניים | Forever Young

  Eye Rescue - קרם עיניים | Forever Young, 10ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  143.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  זהו קרם עדין של Christina שמייד מפחית קווים דקיקים, עיגולים שחורים ונפיחות מסביב לעיניים. הודות לחומרים המהדקים את העור בעדינות ופפטידים ביומימטיים החודרים עמוקות, קרם העיניים של כריסטינה מחליק בקלילות על העור כדי להרים אותו ולהחליק קמטוטים.

     
 7. כריסטינה Balancing Toner - מי-פנים מאזנים | Forever Young

  Balancing Toner - מי-פנים מאזנים | Forever Young, 300ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  92.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  מי-הפנים המאזנים של כריסטינה מסירים בעדינות שכבות עמומות וחומרים מזהמים משטח הפנים של העור, ומנקים ומרעננים את העור מבלי לייבש אותו יתר על המידה. מי-פנים של Christina נטולי אלכוהול, מספקים לחות, מבהירים, מעדנים ומחדשים את כל סוגי העור ומחזירים אותו לרמת ה-pH האידיאלי שלו.

     
 8. כריסטינה סרום לטיפול אינטנסיבי - Absolute Contour serum | Forever Young

  סרום לטיפול אינטנסיבי - Absolute Contour serum | Forever Young, 30ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  232.00 ₪

  במלאי

  סרום לטיפול אינטנסיבי, המעצב מחדש את מראה הפנים למראה מוצק יותר. סרום אנטי אייג‘ינג מחדש וממצק. מכיל פפטידים חדשניים המעצבים מחדש את קווי מתאר הפנים, מחזירים אלסטיות וגמישות יחד עם מיצוק לעור הפנים. מטשטש קמטים, ומצמצם נראות קמטים אנכיים ושקעים. תורם לחיזוק הדרמיס ומשפר אלסטיות וגמישות העור.

     
 9. כריסטינה Moisture Fusion Serum - סרום לחות איטנסיבית | Forever Young

  Moisture Fusion Serum - סרום לחות איטנסיבית | Forever Young, 30ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  426.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  סרום מתקדם של כריסטינה המועשר בפפטיד חדשני החודר לשכבות העמוקות של העור ומעודד את הייצור העצמוני של החומצה ההיאלורונית בשכבות אלו-ייצור המתמעט באופן טבעי עם התבגרותו של העור. בנוסף, מצליחה החומצה ההיאלורונית לשפר את רמת הלחות בעור על ידי “קשירת” המים לעור ובמקביל, מונעת את אובדן המים הטבעי.

     
 10. כריסטינה Radiance Moisturizing Mask - מסיכת לחות לעור זוהר | Forever Young

  Radiance Moisturizing Mask - מסיכת לחות לעור זוהר | Forever Young, 50ml

  כריסטינה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  171.00 ₪

  במלאי

  Christina Forever Young:

  מסיכת הלחות של Christina לעור זוהר מועשרת בוויטמינים ובמרכיבי לחות לא-שמנוניים כדי לספק לחות אופטימאלית, לחדש את מחסום עור ולהגן עליו בעזרת נוגדי חמצון. המסיכה של כריסטינה מכילה חמישה פפטידים ביומימטיים מרוכזים כדי להגן מפני סימני הגיל ולבטל אותם, להגביר את התלכדות התאים ולתקן את האפידרמיס.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 26

לדף