טיפוח מיוחד

תכשירי קוסמטיקה לעור התינוק לטיפול מיוחד - הם תכשירים אוניברסליים, שנועדו לסייע במקרים מיוחדים, כגון כוויות, גירויים ובתנאי אקלים קשים.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

There are products: 6

לדף
 1. Facial Sunscreen
  מאמי קאר ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ טיפוח מיוחד

  קרם הגנה טבעי לפנים - Facial sunscreen SPF-15, 60 ml

  65.00 ₪

  במלאי

  מאמי קר: קרם הגנה לפנים היפואלרגני עם ספקטרום רחב של מסנני קרינה SPF15, בעל ניחוח נעים, נספג בצורה מושלמת ומגן על העור מפני קרינת שמש מזיקה.

  Mineral oil, Parabens and Petrochemicals Free - ללא שמן מינראלי, פארבנים וכימיקלים

 2. Body sunscreen
  מאמי קאר ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ טיפוח מיוחד

  קרם הגנה טבעי לגוף - Body sunscreen SPF-15, 100 ml

  65.00 ₪

  במלאי

  מאמי קר: קרם הגנה טבעי לגוף לתינוקות וילדים היפואלרגני עם ספקטרום רחב של מסנני קרינה SPF-15, בעל ניחוח נעים, נספג בצורה מושלמת ומגן על העור מפני קרינת שמש מזיקה.

  Mineral oil, Parabens and Petrochemicals Free - ללא שמן מינראלי, פארבנים וכימיקלים

 3. Gel-aloevera-forte
  סנסיטבע ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ טיפוח מיוחד

  ג’ל אלוורה פורטה - Aloe vera forte gel, 200 ml

  71.00 ₪

  במלאי

  סנסי-טבע: ג'ל הטבעי אלוורה - זהו תכשיר לעזרה ראשונה בכל בית. מיץ אלוורה טבעי ושמן אובלפיחה בבסיס התכשיר פועלים בהרמוניה מושלמת כדי להרגיע את העור מגורה ולעורר את ההתחדשות של רקמת עור שניזוקו עקב כוויות, עקיצות חרקים, תגובות אלרגיות, נפיחות ותפרחת חיתולים. ג'ל מעניק לחות לעור, מקל על גירויים ואדמומיות והופך את העור לחלק וגמיש, מפחית קמטים. שימוש בג'ל אלוורה הוא יעיל לשיפור המרקם וגוון העור.

 4. Gel skin saver
  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ טיפוח מיוחד

  ג'ל הצלה לעור פגום - Gel skin saver, 50 ml

  66.00 ₪

  במלאי

  מורז: ג'ל לטיפול מהיר בפגעי בעור. התכשיר בעל נוסחה אוניברסלית ייחודית המבוססת על תמציות של צמחי מרפא, המסייעים לריפוי של נגעי עור שטחיים ומורכבים, מקלים על דלקת וגירוי. תכשיר של Moraz מוכח מבחינה קלינית כיעיל בטיפול בכוויות מדרגה ראשונה ושנייה, כמו גם באטופיק דרמטיטיס. ג'ל מרגיע בצורה מושלמת את העור, מפחית את האדמומיות, מעניק לחות ומרכך אותו.

 5. Skin Saver
  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ טיפוח מיוחד

  משחת הצלה לעור פגום - Skin saver ointment, 50 ml

  66.00 ₪

  במלאי

  מורז: משחה לטיפול מהיר בפגעי בעור. התכשיר בעל נוסחה אוניברסלית ייחודית המבוססת על תמציות של צמחי מרפא, המסייעים לריפוי של נגעי עור שטחיים ומורכבים, מקלים על דלקת וגירוי. תכשיר של Moraz מוכח מבחינה קלינית כיעיל בטיפול בכוויות מדרגה ראשונה ושנייה, כמו גם באטופיק דרמטיטיס. משחה מרגיעה בצורה מושלמת את העור, מפחיתה את האדמומיות, מעניקה לחות ומרככת אותו.

 6. Baby Sun Saver SPF-50
  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ טיפוח מיוחד

  קרם הגנה מהשמש לילדים SPF-50 - Baby Sun Saver SPF-50, 50 ml

  76.90 ₪

  במלאי

  קרם הגנה מהשמש לילדים עם SPF-50 של מורז. מכיל תמציות צמחים בריכוז גבוה בשילוב עם פטנט ייחודי - מסנני קרינה עדינים במיוחד, המספקים הגנה יעילה מפני קרני UVA / UVB לזמן ארוך. הקרם של Moraz נבדק קליני והוכח כבטוח לשימוש לילדים בגיל שישה חודשים ומעלה. קרם במרקם נעים ולא שמנוני, נספג בקלות אל תוך העור, זה לא מתמוסס במים או בשמש.

  Parabens Free - ללא פראבנים

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

There are products: 6

לדף