עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

פילינגים

פילינגים וסקראבים עם המרכיבים הפעילים ממקור צמחי המשמשים לטיפול שבועי בעור פנים הנועדים לקלף תאי העור המתים מפניו על ידי המרצת התחדשות עור. לפיכך, פילינגים מטשטשים פגמים קלים ומחליקים את העור.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 7

לדף
 1. מורז סרום פנים רימון ופוליגונום - Skin Booster Serum with Pomegranate & Polygonum

  סרום פנים רימון ופוליגונום - Skin Booster Serum with Pomegranate & Polygonum, 30ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ פילינגים

  219.00 ₪

  במלאי

  סרום לעור הפנים על בסיס תמציות פוליגונום, הדס ולענה, שמן רימונים וויטמין E. מגן על עור הפנים והצוואר מרדיקלים חופשיים ומנזקים הגורמים להזדקנות העור. נספג מיידית בעור, מרגיע עור רגיש ואדמומי, מסייע למיצוק העור, מזין את העור. על בסיס תמציות צמחים ,ללא פראבנים, ללא SLS.

     
 2. מורז פילינג פנים רימון ופוליגונום - Facial Exfoliator with Pomegranate & Polygonum

  פילינג פנים רימון ופוליגונום - Facial Exfoliator with Pomegranate & Polygonum, 80ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ פילינגים

  99.00 ₪

  במלאי

  פילינג על בסיס תמציות רימון ופוליגונום לניקוי עדין של עור הפנים. גרגירי הפילינג מעניקים לעור עיסוי עדין, מסירים ברכות שאריות לכלוך ותאי עור ומנקים ביסודיות את נקבוביות העור. מועשר בשמן היפופיאה, בחמאות שיאה וקקאו ובוויטמינים E ו- C המהווים נוגדי חמצון חיוניים המסייעים לחידוש רקמות עור. הפילינג מותיר את העור רך, עדין למגע ובעל מראה זוהר. על בסיס תמציות צמחים ,ללא פראבנים, ללא SLS.

     
 3. מורז קרם יום לעור יבש עד מעורב רימון ופוליגונום - Day Cream for Dry to Combination Skin

  קרם יום לעור יבש עד מעורב רימון ופוליגונום - Day Cream for Dry to Combination Skin, 50ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ פילינגים

  219.00 ₪

  במלאי

  קרם על בסיס תמציות רימון ופוליגונום. מועשר בחמאות שיאה וקקאו ובוויטמינים E ו- C המהווים נוגדי חמצון המזינים ומרככים את העור. נספג בקלות ומשאיר את העור חלק, גמיש ומלא ברק. להענקת לחות מוגברת הנשמרת בתאי העור לאורך זמן, לשמירה גמישות העור והאטת תהליך הזדקנותו. על בסיס תמציות צמחים ,ללא פראבנים, ללא SLS.

     
 4. מורז קרם יום לעור רגיל עד שמן רימון ופוליגונום - Day Cream for Normal to Oily Skin with Pomegranate & Polygonum

  קרם יום לעור רגיל עד שמן רימון ופוליגונום - Day Cream for Normal to Oily Skin with Pomegranate & Polygonum, 50ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ פילינגים

  219.00 ₪

  במלאי

  קרם יום על בסיס תמציות רימון ופוליגונום. מועשר בחמאת קקאו ובוויטמינים E ו- C המהווים נוגדי חמצון המזינים ומרככים את העור. נספג בקלות ומותיר את העור חלק וגמיש. להענקת לחות מוגברת הנשמרת בתאי העור לאורך זמן, לשמירה גמישות העור והאטת תהליך הזדקנותו. על בסיס תמציות צמחים ,ללא פראבנים, ללא SLS.

     
 5. מורז קרם עיניים וצוואר רימון וחמאת שיאה - Eye and Neck Cream with Polygonum & Shea Butter

  קרם עיניים וצוואר רימון וחמאת שיאה - Eye and Neck Cream with Polygonum & Shea Butter, 50ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ פילינגים

  219.00 ₪

  במלאי

  קרם עיניים וצוואר על בסיס תמציות רימון וחמאת שיאה. מועשר בשמני חוחובה, סויה ואבוקדו לטיפוח ולשמירה על מרקם העור העדין סביב העיניים והצוואר. נספג בקלות. לשיפור גמישות העור, האצת התחדשות תאים והאטת היווצרות קמטים. מעניק לעור העיניים והצוואר מראה צעיר וקורן. על בסיס תמציות צמחים ,ללא פראבנים, ללא SLS.

     
 6. מורז קרם לילה לעור יבש עד מעורב רימון ופוליגונום - Night Cream for Dry to Combination Skin

  קרם לילה לעור יבש עד מעורב רימון ופוליגונום - Night Cream for Dry to Combination Skin, 50ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ פילינגים

  199.00 ₪

  במלאי

  על בסיס תמציות רימון ופוליגונום. מועשר בחמאת שיאה, בשמני חוחובה ונבט חיטה ובוויטמינים E ו- C המהווים נוגדי חמצון המזינים עור יבש בלחות מוגברת בזמן השינה. נספג בקלות ומשאיר את העור חלק, גמיש ורענן. להענקת לעור לחות מוגברת הנשמרת בתאי העור לאורך זמן, לסיוע בהתחדשות תאי העור, שמירה על גמישות העור והאטת תהליך הזדקנותו. על בסיס תמציות צמחים ,ללא פראבנים, ללא SLS.

     
 7. מורז ג'ל אנטי אייג'ינג צמחי לפנים - Anti-Aging Face Gel + SPF-30 PA+

  ג'ל אנטי אייג'ינג צמחי לפנים - Anti-Aging Face Gel + SPF-30 PA+, 50ml

  מורז ☆ קוסמטיקה טבעית ☆ פילינגים

  219.00 ₪

  במלאי

  ג'ל אנטי אייג'ינג צמחי היפו-אלרגני לפנים, על בסיס שמן זרעי אינקה איצ'י ותמצית אצת דונליאלה. מכיל חומצות שומן עם קומפלקס ייחודי של נוגדי חמצון חיוניים וויטמין E, בעלי תכונות אנטי אייג'ינג מעולות. מרכיבים פעילים צמחים תורמים להתחדשות, החייאת ושיקום העור ומסייעים בהפחתת קמטים, מניעת הזדקנות העור, החלקת מרקם העור ושיפור הגמישות. מכיל מקדם הגנה SPF-30 המספק הגנה רחבה מפני קרני UVA/UVB. מתאים לבעלי עור עדין. בעל מרקם קליל הנספג במהירות בעור. מותיר את העור חלק, חיוני עם מראה בריא וזוהר על בסיס תמציות צמחים ,ללא פראבנים, ללא שומן.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 7

לדף