Sothys ☆ קוסמטיקה מקצועית

Sothys

חברת סוטיס Sothys פריז הצרפתית קיימת משנת 1946 והינה מותג מקצועי וחדשני המופץ ב-116 ארצות ובלמעלה מ-15,000 מכוני יופי וספא. בסוטיס מעבדות מחקר ופיתוח מהמתקדמות בעולם המשלבות את יתרונות החומרים הטבעייםעם טכנולוגיות לפיתוח פורמולות ייחודיות ושיטות טיפול מתקדמות.חברת סוטיס פריז (Sothys) אינה עורכת ניסויים בבעלי חיים ולא עושה כל שימוש במרכיבים מן החי.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 32

לדף
 1. סוטיס קרם לילה אנרג'י - Energizing Night Cream

  קרם לילה אנרג'י - Energizing Night Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  571.00 ₪

  Instock

  קרם לילה אנרג'י לחידוש מרקם ומראה העור במהלך שנת הלילה. בבוקר, תווי הפנים רעננים והער קורן וחיוני הקרם מבצע 3 פעולות עיקריות: 1. הגנה על עתודות האנרגיה באמצעות ג'ינסנג סיבירי 2. חידוש - קילוף והמרצה ארוכת טווח עם חומצה גליקולית AHC הקשורה לארגינין (חומצת אמינו) - פילינג ללא תופעות לוואי. ותמצית פרי סופורה יפנית לניקוז רעלנים והפחתת נפיחות בבוקר 3. הרגעה ונוחות - עם פולי סטרולים של אורז. משיבים לעור הגנה ואיזון.

     
 2. סוטיס סרום אנרג'י בוסטר עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Booster Serum

  סרום אנרג'י בוסטר עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Booster Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  551.00 ₪

  Instock

  סרום על בסי ג'נסנג סיבירי, חומצה גליקולית, תרכובת אנטי אייגינג מאירה ופפטידים מאורז. שילוב של מרכיבים פעילים "מאירים" עוצמתיים המשיבים את האור וחושפים את יופיו של עור הפנים. מאיץ את ייצור האנרגיה בעור, ממריץ את חידוש התאים, מפחית ומשפר פגמים, כתמים וקמטוטים ומשיב לעור גוון אחיד וזוהר באפקט מצטבר ולטווח ארוך. 80% מהנסייניות העידו על עור בגוון אחיד וזוהר יותר ג'ינסנג סיבירי הוא צמח עם מרכיבים פעילים פלאיים, שכוחו האדאפטוגני להתאים את פעילותו למצב הגוף, מעניק לו יכולת שיקומית מופלאה. הצמח הפלאי, המגיע מערבות סיביר , הוא האחראי ליכולותו יוצאת הדופן של הטיפול להמריץ ולהגדיל את מאגרי האנרגיה של העור כבר מרמת הגנים ובעומק התאים.

     
 3. סוטיס קרם יום אנרג'י עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Comfort Day Cream

  קרם יום אנרג'י עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Comfort Day Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  571.00 ₪

  Instock

  קרם יום אנרג'י להמרצה אנרגטית של תפקוד העור והענקת זוהר מחדש הקרם מבצע 3 פעולות עיקריות: 1. הגנה על עתודות האנרגיה באמצעות ג'ינסנג סיבירי 2. המרצה - של ייצור האנרגיה במיטוכונדריה עם מיצוי שמרים פעיל, ופפטידים של אורז המייעלים את הנשימה התאית 3. חידוש - המרצת התחדשות התאים עם זרעי תורמוס המעלה את דחיסתות נימי הדם ומשקמת את מחזור הדם העורי. מזרזת את התחדשות התאים ומחליקה את מרקם העור. מוצע במרקם עשיר לעור רגיל עד יבש.

     
 4. סוטיס אמפולות זוהר אנרגטיות - Energy Radiance Ampoules 1ml x 2pcs

  אמפולות זוהר אנרגטיות - Energy Radiance Ampoules 1ml x 2pcs, 2ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  107.00 ₪

  Instock

  אמפולות זוהר למראה קורן - בוסטר אנרגטי מיידי. אפקט "מסכת זוהר שקופה" להחלקת העור והשבת הזוהר, הפחתת קמטוטים וקיבוע האיפור. לשימוש מתחת לאיפור למראה זוהר ורענן באופן מיידי .

     
 5. סוטיס קורקטור עם אפקט מיידי פריימר למראה זוהר ברגע - Instant energizing corrector

  קורקטור עם אפקט מיידי פריימר למראה זוהר ברגע - Instant energizing corrector, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  318.00 ₪

  Instock

  קוקטור אנרגטי מיידי - למראה מואר ברגע. אחד החידושים המוצלחים ביותר מבית סוטיס. הדור החדש של EE Creams מצויין להנחה לפני איפור או בלי איפור מעל. מעולה גם כפריימר מעניק: הסוואה של פגמים, גוון אחיד וזוהר, אפקט החלקה מיידי. פורמולה ייחודים המכילה שילוב של פיגמנטים המשתנה על פי גוון העור, נמס לתוכו בקלילות ומאיר את הפנים.

     
 6. סוטיס סרום מעצב לחיטוב הצוואר, המחשוף וקווי מתאר הפנים - Perfect Shape Youth Serum

  סרום מעצב לחיטוב הצוואר, המחשוף וקווי מתאר הפנים - Perfect Shape Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  577.00 ₪

  Instock

  סרום במרקם עוטף וחדיר במיוחד לעיצוב, הגדרה מחדש ועידון של קווי מתאר הפנים באופן מיידי, תוך החלקת הצוואר והמחשוף. מעניק הגנה ושיקום פעיל לטווח ארוך. בהשראת טכניקות האולטרסאונד וחוטי הליפטינג עם מרכיבים פעילים דרמו-מימטיים. מרכיבים אלו נבחרו בקפדנות עקב יכולתם לחקות את שיטת הפעולה או היתרונות של טכניקות אלו, באמצעות פעילות קוסמטית לא פולשנית.

  התוצאה: קו הלסת והסנטר מעוצב ומעודן, אובליות הפנים מוגדרת מחדש, הצוואר והמחשוף מוחלקים והמראה צעיר והרמוני.

     
 7. סוטיס קרם סודות - Secrets de Sothys Global Anti-age De-stressing Cream

  קרם סודות - Secrets de Sothys Global Anti-age De-stressing Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  1,024.00 ₪

  Instock

  כמוצר הדגל של החברה, הקרם נלחם כנגד כל גורמי הזדקנות העור והשפעות הזמן. לנוסחתו הבלעדית נבחרו המרכיבים הפעילים היעילים ביותר לטיפול בכל מגוון התופעות של הזדקנות העור, למניעה והפחתת קמטים, למיצוק, הידרטציה והזנה, להגנה כנגד סטרס, זיהום אויר ורדיקלים חופשיים.

     
 8. סוטיס החלקת קמטים דמוי בוטוקס - BX Wrinkle Corrector

  החלקת קמטים דמוי בוטוקס - BX Wrinkle Corrector, 15ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  642.00 ₪

  Instock

  קורקטור קוסמצבטי להחלקת קמטים עם נוסחה חדשנית מרוכזת במיוחד אם אפקט דמוי בוטוקס. הפתרון המושלם לנשים ולגברים בכל הגילאים, המעוניינים לעכב ולהפחית את סימני הגיל, אם במקביל לשימוש בזריקות בוטוקס. לשיפור והארכת תוצאותיהן, או כהשלמה לטיפול האנטי-אייג'ינג בבית ובמכון, ללא זריקות כלל.

  התוצאה:הפחתה והחלקה ניכרת של קמטי הבעה קיימים,עיכוב הופעת קמטי הבעה חדשים,העור חלק יותר, תווי הפנים רגועים ומוחלקים והמראה - צעיר יותר.

     
 9. סוטיס קרם נעורים ז'נס ממלא ומחדש - Redensifying Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס ממלא ומחדש - Redensifying Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  הגנה יומיומית עם פעילות כפולה על סימני הגיל, לחידוש והארכת נעורי העור שימור יופיו והפחתה אקטיבית של כל סימני הזמן. מתן זוהר וחיוניות למרקם העור, תוך חידוש נפח הפנים והפחתת סימני הגיל. התוצאה: העור קורן חיוניות, דחיסותו עולה ונפח הפנים מתחדש.

     
 10. סוטיס קרם נעורים ז'נס משקם - Restructuring Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס משקם - Restructuring Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  קרם שיקום פעיל הנלחם בסימני הזמן כגון קמטים - גם עמוקים יותר, רפיון ועור נפול, כתמי גיל. העור נראה מתוח, "מלא" ומוצק יותר ונעוריו משוקמים.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 32

לדף