עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Sothys ☆ קוסמטיקה מקצועית

Sothys

חברת סוטיס Sothys פריז הצרפתית קיימת משנת 1946 והינה מותג מקצועי וחדשני המופץ ב-116 ארצות ובלמעלה מ-15,000 מכוני יופי וספא. בסוטיס מעבדות מחקר ופיתוח מהמתקדמות בעולם המשלבות את יתרונות החומרים הטבעייםעם טכנולוגיות לפיתוח פורמולות ייחודיות ושיטות טיפול מתקדמות.חברת סוטיס פריז (Sothys) אינה עורכת ניסויים בבעלי חיים ולא עושה כל שימוש במרכיבים מן החי.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 31

לדף
 1. סוטיס אמפולות זוהר אנרגטיות - Energy Radiance Ampoules 1ml x 2pcs

  אמפולות זוהר אנרגטיות - Energy Radiance Ampoules 1ml x 2pcs, 2ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  107.00 ₪

  Instock

  אמפולות זוהר למראה קורן - בוסטר אנרגטי מיידי. אפקט "מסכת זוהר שקופה" להחלקת העור והשבת הזוהר, הפחתת קמטוטים וקיבוע האיפור. לשימוש מתחת לאיפור למראה זוהר ורענן באופן מיידי .

     
 2. סוטיס סרום אליקסיר - Nutritive Essential Lipid Elixir

  סרום אליקסיר - Nutritive Essential Lipid Elixir, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  422.00 ₪

  Instock

  לראשונה, פתרון חדשני למצב יובש בכל סוגי העור. סרום אולטרה מזין במרקם "שמן יבש" חדיר. לא דביק או כבד ומבושם קלות. מעניק לעור הקלה מיידית, רכות ותחושת נוחות תוך הזנה אינטנסיבית והגנה פעילה לשימו נעורי העור באופן הניכר היטב לעין. רק כמה טיפות עושות את ההבדל.

     
 3. סוטיס קרם נעורים ז'נס נגד קמטים - Wrinkle-Targeting Comfort Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס נגד קמטים - Wrinkle-Targeting Comfort Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  קרם נעורים נגד קמטים מחליק ניכרת קמטוטים וקמטים, משיב טונוס לעור ושומר על גוון אחיד.מכיל: התגלית TMCOMPLEX-TRI. βP3 עם זעפרן-סופורה-פפטידים וקומפלקס ליפוזומים עם די-פפטיד קרנוזין - אנטי-גליקציה ולהחלקת קמטים ומיצוי שמרים להשבת טונוס העור וחומצה ציטרית וחומצה פירובית למניעת פיגמנטציה ושמירה על גוון זוהר ואחיד.

     
 4. סוטיס תחליב הגנה לגוף ולפנים - Protective lotion face and body SPF30

  תחליב הגנה לגוף ולפנים - Protective lotion face and body SPF30, 125ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  351.00 ₪

  Instock

  תחליב להגנה גבוהה SPF 30 מיועד לפנים ולגוף בניחח וניל פרחוני. מעניק הגנה מפני קרני UVA / UVB / אינפרה אדום מונע הופעתם של "תאים פגועי שמש" Sunburn Cells העצמת מנגנוני ההגנה הטבעיים של העור מכיל תרכובת Celligent להגנת תאי הגזע של העור.

     
 5. סוטיס סרום אנרג'י בוסטר עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Booster Serum

  סרום אנרג'י בוסטר עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Booster Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  551.00 ₪

  Instock

  סרום על בסי ג'נסנג סיבירי, חומצה גליקולית, תרכובת אנטי אייגינג מאירה ופפטידים מאורז. שילוב של מרכיבים פעילים "מאירים" עוצמתיים המשיבים את האור וחושפים את יופיו של עור הפנים. מאיץ את ייצור האנרגיה בעור, ממריץ את חידוש התאים, מפחית ומשפר פגמים, כתמים וקמטוטים ומשיב לעור גוון אחיד וזוהר באפקט מצטבר ולטווח ארוך. 80% מהנסייניות העידו על עור בגוון אחיד וזוהר יותר ג'ינסנג סיבירי הוא צמח עם מרכיבים פעילים פלאיים, שכוחו האדאפטוגני להתאים את פעילותו למצב הגוף, מעניק לו יכולת שיקומית מופלאה. הצמח הפלאי, המגיע מערבות סיביר , הוא האחראי ליכולותו יוצאת הדופן של הטיפול להמריץ ולהגדיל את מאגרי האנרגיה של העור כבר מרמת הגנים ובעומק התאים.

     
 6. סוטיס מארז 7 אמפולות אנטי אייג'ינג חיוניות - Anti-Ageing Essential Ampoules 7x1.5ml

  מארז 7 אמפולות אנטי אייג'ינג חיוניות - Anti-Ageing Essential Ampoules 7x1.5ml, 105ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  267.00 ₪

  Instock

  אמפולות ההחייאה חיוניות של סוטיס, עם מרכיבים פעילים חיוניים: שילוב של פוליפנולים מעץ הארגן עם חומצה אלגית - להגנה ושיקום של נזקי חמצון מרדיקלים חופשיים +חומצה היאלורונית לאפקט לחות והחלקה של העור טיפול ביתי אינטנסיבי בן שבוע ימים שמוביל לתוצאה מושלמת. התוצאה: עיכוב, שיקום והפחתת סימני הזדקנות העור.

  שלב חיוני חדש בשגרת טיפוח העור: אמפולות חיוניות להעצמת הטיפול הביתי האמפולות החיוניות מהוות הכנה והשלמה לשגרת הטיפוח היומית ומיועדת לטיפול ביתי אינטנסיבי רצוף בן שבוע ימים (בוקר וערב, לפני הסרום והקרם). פעילותן ממוקדת המטרה מעצימה את הטיפול הביתי השגרתי ומבטיחה קבלת תוצאות מושלמות מאי פעם.

     
 7. סוטיס קרם נעורים ז'נס משקם - Restructuring Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס משקם - Restructuring Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  קרם שיקום פעיל הנלחם בסימני הזמן כגון קמטים - גם עמוקים יותר, רפיון ועור נפול, כתמי גיל. העור נראה מתוח, "מלא" ומוצק יותר ונעוריו משוקמים.

     
 8. סוטיס מסכת לחות מחליקה עם חומצה היאלורונית - Hydra-Smoothing Mask | Hydra 3Ha

  מסכת לחות מחליקה עם חומצה היאלורונית - Hydra-Smoothing Mask | Hydra 3Ha, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  300.00 ₪

  Instock

  תערובת של חומצה היאלורונית משולשת המהווה שיא חדש של יעילות בתחום ליחוח העור ומרכיבים פעילים משקמים, עוזרים לחידוש העור (רגנרציה) ולשימור מתמשך של מאגרי הלחות שלו לטווח ארוך. מסכת הלחות המחליקה עם חומצה היאלורונית משולשת להידרטציה מידית ומתמשכת. המסכה הקרמית עוטפת את העור ברכות מיד עם מריחתה. עם הסרתה שבה לעור גמישותו ומראהו חלק וצעיר יותר. מיועד לעור מיובש מכל סוג. למניעת סימני הזדקנות. שימוש יומיומי בקרמים מהסדרה החדשה גורמים לעורך להיראות זוהר ורענן תוך שמירה על נעוריו.

     
 9. סוטיס סרום נעורים ז'נס דיטוקס - Detoxifying Anti-Free Radical Youth Serum

  סרום נעורים ז'נס דיטוקס - Detoxifying Anti-Free Radical Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  636.00 ₪

  Instock

  מטהר ואנטי-רדיקלים חופשיים בהשראת טיפולי DETOX לניקוי רעלנים לטיהור והגנה פעילה של העור מפני רדיקלים חופשיים (זיהום אויר, סביבת מעשנים וכו') לייעול והאצת התחדשות העור. משיב חיות, זוהר ומראה בריא ורענן לעור "עייף", אפרפר ו/או חסר חיים. מומלץ לעור אפרורי חסר חיות, קמטוטי עייפות, תושבי ערים וכל מי שנחשף לזיהום אוויר, עישון, חוסר שינה. מרקם זוהר עם פיגמנטים להארת העור.

     
 10. סוטיס החלקת קמטים דמוי בוטוקס - BX Wrinkle Corrector

  החלקת קמטים דמוי בוטוקס - BX Wrinkle Corrector, 15ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  642.00 ₪

  Instock

  קורקטור קוסמצבטי להחלקת קמטים עם נוסחה חדשנית מרוכזת במיוחד אם אפקט דמוי בוטוקס. הפתרון המושלם לנשים ולגברים בכל הגילאים, המעוניינים לעכב ולהפחית את סימני הגיל, אם במקביל לשימוש בזריקות בוטוקס. לשיפור והארכת תוצאותיהן, או כהשלמה לטיפול האנטי-אייג'ינג בבית ובמכון, ללא זריקות כלל.

  התוצאה:הפחתה והחלקה ניכרת של קמטי הבעה קיימים,עיכוב הופעת קמטי הבעה חדשים,העור חלק יותר, תווי הפנים רגועים ומוחלקים והמראה - צעיר יותר.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 31

לדף