This website uses cookies to improve your experience. To learn about how we use your information and your rights, see Privacy Notice
עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Sothys ☆ קוסמטיקה מקצועית

Sothys

חברת סוטיס Sothys פריז הצרפתית קיימת משנת 1946 והינה מותג מקצועי וחדשני המופץ ב-116 ארצות ובלמעלה מ-15,000 מכוני יופי וספא. בסוטיס מעבדות מחקר ופיתוח מהמתקדמות בעולם המשלבות את יתרונות החומרים הטבעייםעם טכנולוגיות לפיתוח פורמולות ייחודיות ושיטות טיפול מתקדמות.חברת סוטיס פריז (Sothys) אינה עורכת ניסויים בבעלי חיים ולא עושה כל שימוש במרכיבים מן החי.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 31

לדף
 1. סוטיס סרום מעצב לחיטוב הצוואר, המחשוף וקווי מתאר הפנים - Perfect Shape Youth Serum

  סרום מעצב לחיטוב הצוואר, המחשוף וקווי מתאר הפנים - Perfect Shape Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  577.00 ₪

  Instock

  סרום במרקם עוטף וחדיר במיוחד לעיצוב, הגדרה מחדש ועידון של קווי מתאר הפנים באופן מיידי, תוך החלקת הצוואר והמחשוף. מעניק הגנה ושיקום פעיל לטווח ארוך. בהשראת טכניקות האולטרסאונד וחוטי הליפטינג עם מרכיבים פעילים דרמו-מימטיים. מרכיבים אלו נבחרו בקפדנות עקב יכולתם לחקות את שיטת הפעולה או היתרונות של טכניקות אלו, באמצעות פעילות קוסמטית לא פולשנית.

  התוצאה: קו הלסת והסנטר מעוצב ומעודן, אובליות הפנים מוגדרת מחדש, הצוואר והמחשוף מוחלקים והמראה צעיר והרמוני.

     
 2. סוטיס קרם לניקוי עמוק ופילינג כפול - DF Desquacrem Forte

  קרם לניקוי עמוק ופילינג כפול - DF Desquacrem Forte, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  259.00 ₪

  Instock

  דסקוואקרם - ממוצרי הדגל של סוטיס, משודרג לפעולה קוסמצבטית משולבת של ניקוי עמוק ופילינג. נוסחת הניקוי העמוק המצליחה על בסיס חומצות ליפו-אמיניות, מועשרת בחומצה סליצילית ( 2% ) ובמיקרו-גרגירי אורז המאפשרים פילינג כימי + מכני, בו זמנית עם ניקוי הנקבוביות לעומקן וטיהור העור. במכון היופי וכטיפול ביתי סדיר, DF מומלץ לניקוי עמוק, טיהור וחידוש של עור "סתום" מעודפי הפרשות מסוג רגיל עד מעורב או שמן, לעור מעובה, עור עם היפר פיגמנטציה ו/או נזקי שמש ולרענון והחייאת עור "עייף", אפרורי ו/או מבוגר. מתאים לנשים ולגברים בכל גיל.

     
 3. סוטיס סרום עיניים סודות - Secrets Eye Contour Serum

  סרום עיניים סודות - Secrets Eye Contour Serum, 15ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  465.00 ₪

  Instock

  סרום אנטי-אייג'ינג שמטפל בעיניים נפוחות, עיגולים כהים וקמטים. סרום עניים הוא סרום אינטנסיבי, נגד קמטים המטפל בכל הדאגות נפוצות באזור העניים. הנוסחה הבלעדית חודרת במהירות מפחיתה נפיחות וקווים עדינים וחלקים, ובכך משפרת את עמידות אזור העניים ואת מראה הנעורים.

     
 4. סוטיס קרם נעורים ז'נס ויטאליטי - Vitality Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס ויטאליטי - Vitality Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  הגנה יומיומית עם פעילות כפולה על סימני הגיל, לחידוש והארכת נעורי העור שימור יופיו והפחתה אקטיבית של כל סימני הזמן סימני הגיל - דיאגנוזה קוסמטית גיל תיאורטי ממוצע 5 פורמולות ל- 5 מטרות - וגילך יישאר סודך. קרם מפחית סימני עייפות, החלקת התווים והשבת גוון אחיד למרקם. כתוצאה העור קורן רעננות ונעוריו נשמרים.

     
 5. סוטיס קרם יום אנרג'י עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Comfort Day Cream

  קרם יום אנרג'י עם ג'ינסנג סיבירי - Energizing Comfort Day Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  571.00 ₪

  Instock

  קרם יום אנרג'י להמרצה אנרגטית של תפקוד העור והענקת זוהר מחדש הקרם מבצע 3 פעולות עיקריות: 1. הגנה על עתודות האנרגיה באמצעות ג'ינסנג סיבירי 2. המרצה - של ייצור האנרגיה במיטוכונדריה עם מיצוי שמרים פעיל, ופפטידים של אורז המייעלים את הנשימה התאית 3. חידוש - המרצת התחדשות התאים עם זרעי תורמוס המעלה את דחיסתות נימי הדם ומשקמת את מחזור הדם העורי. מזרזת את התחדשות התאים ומחליקה את מרקם העור. מוצע במרקם עשיר לעור רגיל עד יבש.

     
 6. סוטיס קרם נוטריטיב הזנה עוצמתית במעטה של רכות - Nutritive Comfort Cream

  קרם נוטריטיב הזנה עוצמתית במעטה של רכות - Nutritive Comfort Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  456.00 ₪

  Instock

  קרם עשיר במרקם מפתיע בקלותו בניחו פירות פרחוני מעניק לעור הזמנה אינטנסיבית במיוחד ומותירו רך, משיי ולא שומני. משוקם, מחוזק ומוגן, העור מוצא כוחות חדשים העוזרים לו לשוב לתפקד באופן יעיל ומחזירים לו את יכולת ההגנה העצמית מפני הזדקנות העור.

     
 7. סוטיס קרם נעורים ז'נס למיצוק העור - Firming Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס למיצוק העור - Firming Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  קרם מחליק ומפחית קמטים, מפחית סימני הרפיון ומיצוק העור. התוצאה: הפנים נראות "מורמות" ונעורי העור קמים לתחייה. מכיל: התגלית TMCOMPLEX-TRI. βP3 עם זעפרן-סופורה-פפטידים + מיצוי זרעי היביסקוס להשבת האלסטיות והגנת ה-FGF )פקטור גדילה פיברובלאסטים( + מיצוי עלי PLANTAIN מתאי גזע להחלקת קמטים, מיצוק והשבת אלסטיות, העלאת דחיסות ועובי העור ולמניעת כתמי פיגמנטציה.

     
 8. סוטיס סרום לחות אינטנסיבית עם חומצה היאלורונית - Intensive Hydrating Serum | Hydra 3Ha

  סרום לחות אינטנסיבית עם חומצה היאלורונית - Intensive Hydrating Serum | Hydra 3Ha, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  517.00 ₪

  Instock

  תערובת של חומצה היאלורונית משולשת המהווה שיא חדש של יעילות בתחום ליחוח העור ומרכיבים פעילים משקמים, עוזרים לחידוש העור (רגנרציה) ולשימור מתמשך של מאגרי הלחות שלו לטווח ארוך הסרום החדש מעצים ומייעל את ההשפעה המלחחת של הקרמים. הפעולה המתמשכת ארוכת הטווח של הסרום האינטנסיבי והפעולה המיידית של הקרמים הלחותיים שווה לפתרון לחותי אולטימטיבי עם תוצאות נראות לעין ממש תוך כמה ימים. סרום פעיל אינטנסיבי, מאזן ומשקם לשימוש יומיומי, מעניק לעור את רמת הלחות הדרושה לו ומותיר אותו רווי, רך ומוגן במהלך היום כולו, כך שהעור נראה חי וזוהר, צעיר ויפה יותר. שימוש יומיומי בקרמים מהסדרה החדשה גורמים לעורך להיראות זוהר ורענן תוך משמירה על נעוריו.

     
 9. סוטיס קרם לילה אנרג'י - Energizing Night Cream

  קרם לילה אנרג'י - Energizing Night Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  571.00 ₪

  Instock

  קרם לילה אנרג'י לחידוש מרקם ומראה העור במהלך שנת הלילה. בבוקר, תווי הפנים רעננים והער קורן וחיוני הקרם מבצע 3 פעולות עיקריות: 1. הגנה על עתודות האנרגיה באמצעות ג'ינסנג סיבירי 2. חידוש - קילוף והמרצה ארוכת טווח עם חומצה גליקולית AHC הקשורה לארגינין (חומצת אמינו) - פילינג ללא תופעות לוואי. ותמצית פרי סופורה יפנית לניקוז רעלנים והפחתת נפיחות בבוקר 3. הרגעה ונוחות - עם פולי סטרולים של אורז. משיבים לעור הגנה ואיזון.

     
 10. סוטיס סרום נעורים נגד קמטים - Wrinkle Specific Youth Serum

  סרום נעורים נגד קמטים - Wrinkle Specific Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  636.00 ₪

  Instock

  סרום נעורים ז'נס נגד קמטים Sérum Jeunesse Focus Rides למילוי קמטים קיימים ועיכוב הופעת קמטים חדשים, להחלקת העור ולהפחתת סימני הגיל. מומלץ לטיפול בכל סוגי הקמטים: קמטוטים, קמטים, קמטי הבעה, קמטים עמוקים.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 31

לדף