עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Sothys ☆ קוסמטיקה מקצועית

Sothys

חברת סוטיס Sothys פריז הצרפתית קיימת משנת 1946 והינה מותג מקצועי וחדשני המופץ ב-116 ארצות ובלמעלה מ-15,000 מכוני יופי וספא. בסוטיס מעבדות מחקר ופיתוח מהמתקדמות בעולם המשלבות את יתרונות החומרים הטבעייםעם טכנולוגיות לפיתוח פורמולות ייחודיות ושיטות טיפול מתקדמות.חברת סוטיס פריז (Sothys) אינה עורכת ניסויים בבעלי חיים ולא עושה כל שימוש במרכיבים מן החי.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 31

לדף
 1. סוטיס קרם נעורים ז'נס למיצוק העור - Firming Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס למיצוק העור - Firming Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  קרם מחליק ומפחית קמטים, מפחית סימני הרפיון ומיצוק העור. התוצאה: הפנים נראות "מורמות" ונעורי העור קמים לתחייה. מכיל: התגלית TMCOMPLEX-TRI. βP3 עם זעפרן-סופורה-פפטידים + מיצוי זרעי היביסקוס להשבת האלסטיות והגנת ה-FGF )פקטור גדילה פיברובלאסטים( + מיצוי עלי PLANTAIN מתאי גזע להחלקת קמטים, מיצוק והשבת אלסטיות, העלאת דחיסות ועובי העור ולמניעת כתמי פיגמנטציה.

     
 2. סוטיס סרום לחות אינטנסיבית עם חומצה היאלורונית - Intensive Hydrating Serum | Hydra 3Ha

  סרום לחות אינטנסיבית עם חומצה היאלורונית - Intensive Hydrating Serum | Hydra 3Ha, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  517.00 ₪

  Instock

  תערובת של חומצה היאלורונית משולשת המהווה שיא חדש של יעילות בתחום ליחוח העור ומרכיבים פעילים משקמים, עוזרים לחידוש העור (רגנרציה) ולשימור מתמשך של מאגרי הלחות שלו לטווח ארוך הסרום החדש מעצים ומייעל את ההשפעה המלחחת של הקרמים. הפעולה המתמשכת ארוכת הטווח של הסרום האינטנסיבי והפעולה המיידית של הקרמים הלחותיים שווה לפתרון לחותי אולטימטיבי עם תוצאות נראות לעין ממש תוך כמה ימים. סרום פעיל אינטנסיבי, מאזן ומשקם לשימוש יומיומי, מעניק לעור את רמת הלחות הדרושה לו ומותיר אותו רווי, רך ומוגן במהלך היום כולו, כך שהעור נראה חי וזוהר, צעיר ויפה יותר. שימוש יומיומי בקרמים מהסדרה החדשה גורמים לעורך להיראות זוהר ורענן תוך משמירה על נעוריו.

     
 3. סוטיס קרם לילה אנרג'י - Energizing Night Cream

  קרם לילה אנרג'י - Energizing Night Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  571.00 ₪

  Instock

  קרם לילה אנרג'י לחידוש מרקם ומראה העור במהלך שנת הלילה. בבוקר, תווי הפנים רעננים והער קורן וחיוני הקרם מבצע 3 פעולות עיקריות: 1. הגנה על עתודות האנרגיה באמצעות ג'ינסנג סיבירי 2. חידוש - קילוף והמרצה ארוכת טווח עם חומצה גליקולית AHC הקשורה לארגינין (חומצת אמינו) - פילינג ללא תופעות לוואי. ותמצית פרי סופורה יפנית לניקוז רעלנים והפחתת נפיחות בבוקר 3. הרגעה ונוחות - עם פולי סטרולים של אורז. משיבים לעור הגנה ואיזון.

     
 4. סוטיס סרום נעורים נגד קמטים - Wrinkle Specific Youth Serum

  סרום נעורים נגד קמטים - Wrinkle Specific Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  636.00 ₪

  Instock

  סרום נעורים ז'נס נגד קמטים Sérum Jeunesse Focus Rides למילוי קמטים קיימים ועיכוב הופעת קמטים חדשים, להחלקת העור ולהפחתת סימני הגיל. מומלץ לטיפול בכל סוגי הקמטים: קמטוטים, קמטים, קמטי הבעה, קמטים עמוקים.

     
 5. סוטיס קרם נעורים ז'נס ממלא ומחדש - Redensifying Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס ממלא ומחדש - Redensifying Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  הגנה יומיומית עם פעילות כפולה על סימני הגיל, לחידוש והארכת נעורי העור שימור יופיו והפחתה אקטיבית של כל סימני הזמן. מתן זוהר וחיוניות למרקם העור, תוך חידוש נפח הפנים והפחתת סימני הגיל. התוצאה: העור קורן חיוניות, דחיסותו עולה ונפח הפנים מתחדש.

     
 6. סוטיס קרם לחות אינטנסיבית עם חומצה היאלורונית - Hydrating Youth Cream | Hydra 3Ha

  קרם לחות אינטנסיבית עם חומצה היאלורונית - Hydrating Youth Cream | Hydra 3Ha, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  412.00 ₪

  Instock

  סוטיס ממציאה מחדש את השימוש בחומצה היאלורונית. תערובת של חומצה היאלורונית משולשת המהווה שיא חדש של יעילות בתחום ליחוח העור ומרכיבים פעילים משקמים, עוזרים לחידוש העור (רגנרציה) ולשימור מתמשך של מאגרי הלחות שלו לטווח ארוך קרם פעיל אינטנסיבי, מאזן ומשקם לשימוש יומיומי, מעניק לעור את רמת הלחות הדרושה לו ומותיר אותו רווי, רך ומוגן במהלך היום כולו, כך שהעור נראה חי וזוהר, צעיר ויפה יותר. שימוש יומיומי בקרמים מהסדרה החדשה גורמים לעורך להיראות זוהר ורענן תוך משמירה על נעוריו. הקרם מיועד לעור רגיל עד מעורב.

     
 7. סוטיס סרום נעורים ז'נס למראה אחיד - Unifying Youth Serum

  סרום נעורים ז'נס למראה אחיד - Unifying Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  636.00 ₪

  Instock

  סרום נעורים ז'נס למראה אחיד אשר פותח בהשראת טכניקה דרמו-אסתטית שונה, משלב מרכיבים פעילים מרוכזים לפעילות ספציפית עם מרקם ייחודי, המציע חדירות גבוהה וספיגה מהירה ואף מאפשר מריחה בשכבות של מספר מוצרים. סרום למראה אחיד מפחית ומונע פגמים בגוון ומרקם העור (קטמים, נקבוביות מורחבות מכל סוג, עור מבריק) ומחליק קמטים שטחיים, מעניק מראה אחיד ומואר באפקט מאט. מומלץ לעור מבריק, נקבוביות מורחבות מכל סוג, כתמי פיגמנטציה, קמטים.

     
 8. סוטיס ניקוי בוקר - Morning cleanser

  ניקוי בוקר - Morning cleanser, 125ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  263.00 ₪

  Instock

  ניקוי בוקר מנקה בעדינות, מרגיע ומרענן את העור, מעניק לחות אינטנסיבית, מאט את תהליך ההזדקנות, מקדם התחדשות ושיקום תפקוד מחסום העור, מקל על דלקת. ניקוי בוקר מסיר באופן מושלם איפור ופותר את בעיית הניקוי העדין של כל סוגי העור. זה מקל על תחושת הלחץ על העור, מכיוון שהוא כולל חומרים עשירים באלמנטים וויטמינים החיוניים לבריאות העור. החומרים הכלולים בתכשיר ניקוי ייחודי זה מזינים ומלחחים, בעלי אפקט ריכוך ומרגיע. יש לו מרקם שמנוני, עוטף ומחליק בעת קצף וארומה עדינה. ללא פרבנים. מתאים לכל סוגי העור.

     
 9. סוטיס קרם סודות - Secrets de Sothys Global Anti-age De-stressing Cream

  קרם סודות - Secrets de Sothys Global Anti-age De-stressing Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  1,024.00 ₪

  Instock

  כמוצר הדגל של החברה, הקרם נלחם כנגד כל גורמי הזדקנות העור והשפעות הזמן. לנוסחתו הבלעדית נבחרו המרכיבים הפעילים היעילים ביותר לטיפול בכל מגוון התופעות של הזדקנות העור, למניעה והפחתת קמטים, למיצוק, הידרטציה והזנה, להגנה כנגד סטרס, זיהום אויר ורדיקלים חופשיים.

     
 10. סוטיס תחליב שיקום אינטנסיבי - REP Repair Balm

  תחליב שיקום אינטנסיבי - REP Repair Balm, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  517.00 ₪

  Instock

  תחליב לאיזון מחדש ולשיקום אינטנסיבי של עור (פנים וגוף) מוחלש במיוחד בעקבות פרוצדורות דרמו-אסתטיות לסוגיהן, לפני החזרה לשגרת הטיפוח הרגילה. ממריץ את התחדשות העור ומאיץ את תהליך החלמתו.התוצאה: השבה הדרגתית של הנוחות והאיזון הטבעיים של העור.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 31

לדף