עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Sothys ☆ קוסמטיקה מקצועית

Sothys

חברת סוטיס Sothys פריז הצרפתית קיימת משנת 1946 והינה מותג מקצועי וחדשני המופץ ב-116 ארצות ובלמעלה מ-15,000 מכוני יופי וספא. בסוטיס מעבדות מחקר ופיתוח מהמתקדמות בעולם המשלבות את יתרונות החומרים הטבעייםעם טכנולוגיות לפיתוח פורמולות ייחודיות ושיטות טיפול מתקדמות.חברת סוטיס פריז (Sothys) אינה עורכת ניסויים בבעלי חיים ולא עושה כל שימוש במרכיבים מן החי.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 30

לדף
 1. סוטיס סרום נעורים ז'נס למראה אחיד - Unifying Youth Serum

  סרום נעורים ז'נס למראה אחיד - Unifying Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  636.00 ₪

  Instock

  סרום נעורים ז'נס למראה אחיד אשר פותח בהשראת טכניקה דרמו-אסתטית שונה, משלב מרכיבים פעילים מרוכזים לפעילות ספציפית עם מרקם ייחודי, המציע חדירות גבוהה וספיגה מהירה ואף מאפשר מריחה בשכבות של מספר מוצרים. סרום למראה אחיד מפחית ומונע פגמים בגוון ומרקם העור (קטמים, נקבוביות מורחבות מכל סוג, עור מבריק) ומחליק קמטים שטחיים, מעניק מראה אחיד ומואר באפקט מאט. מומלץ לעור מבריק, נקבוביות מורחבות מכל סוג, כתמי פיגמנטציה, קמטים.

     
 2. סוטיס תחליב שיקום אינטנסיבי - REP Repair Balm

  תחליב שיקום אינטנסיבי - REP Repair Balm, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  517.00 ₪

  Instock

  תחליב לאיזון מחדש ולשיקום אינטנסיבי של עור (פנים וגוף) מוחלש במיוחד בעקבות פרוצדורות דרמו-אסתטיות לסוגיהן, לפני החזרה לשגרת הטיפוח הרגילה. ממריץ את התחדשות העור ומאיץ את תהליך החלמתו.התוצאה: השבה הדרגתית של הנוחות והאיזון הטבעיים של העור.

     
 3. סוטיס קרם סודות - Secrets de Sothys Global Anti-age De-stressing Cream

  קרם סודות - Secrets de Sothys Global Anti-age De-stressing Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  1,024.00 ₪

  Instock

  כמוצר הדגל של החברה, הקרם נלחם כנגד כל גורמי הזדקנות העור והשפעות הזמן. לנוסחתו הבלעדית נבחרו המרכיבים הפעילים היעילים ביותר לטיפול בכל מגוון התופעות של הזדקנות העור, למניעה והפחתת קמטים, למיצוק, הידרטציה והזנה, להגנה כנגד סטרס, זיהום אויר ורדיקלים חופשיים.

     
 4. סוטיס ג'ל רול און מרענן נגד נפיחות - Anti-Puffiness Energizing Eye Roll-On

  ג'ל רול און מרענן נגד נפיחות - Anti-Puffiness Energizing Eye Roll-On, 15ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  280.00 ₪

  Instock

  ג'ל שקוף וקליל באפקט רענון מיידי. מעניק הגנה ושיקום ומפחית היווצרות "שקיות" מתחת לעיניים שיפור מיידי - Icy Efect עם רול און מתכתי לאפקט קירור ורענון שיקום פעיל - תרכובת צמחית עם מיצוי זרעי תורמוס - לניקוז יעיל ולמניעת רפיון העפעפיים התחתונים ונגד נפיחויות מניעה לטווח ארוך - High Protaction Eye complex תרכובת תאי גזע צמחיים מגלובולריה התוצאה - העיניים "מתעוררות" ונמתחות הנפיחות מופחתת. 20% הפחתה בנפיחויות אחרי שעה מהמריחה ! ניתן להשתמש ברול און גם כמסכה: לחצי על הטיובה להוצאת כמות נדיבה של ג'ל. מרחי מתחת לעיניים, המתיני 10-15 דקות והסירי בשטיפה. מומלץ להניח גם מעל הגבה וברווח שבין העיניים מעל האף.

     
 5. סוטיס סרום נעורים ז'נס משקם - Reconstructive Youth Serum

  סרום נעורים ז'נס משקם - Reconstructive Youth Serum, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  636.00 ₪

  Instock

  סרום נעורים בהשראת טיפולי מזותרפיה מעטפת הזנה, עיבוי והחייאה אינטנסיבית המעניקה לעור נפח, רעננות וזוהר תוך החלקה ושיפור סימני הגיל. מומלץ לעור דק וחסר חיות אשר הגיל נותן בו אותותיו או מרקם עור שאיבד חיוניות וזוהר. מרקם ג'ל-שמן.

     
 6. סוטיס סרום אליקסיר - Nutritive Essential Lipid Elixir

  סרום אליקסיר - Nutritive Essential Lipid Elixir, 30ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  422.00 ₪

  Instock

  לראשונה, פתרון חדשני למצב יובש בכל סוגי העור. סרום אולטרה מזין במרקם "שמן יבש" חדיר. לא דביק או כבד ומבושם קלות. מעניק לעור הקלה מיידית, רכות ותחושת נוחות תוך הזנה אינטנסיבית והגנה פעילה לשימו נעורי העור באופן הניכר היטב לעין. רק כמה טיפות עושות את ההבדל.

     
 7. סוטיס אמפולות זוהר אנרגטיות - Energy Radiance Ampoules 1ml x 2pcs

  אמפולות זוהר אנרגטיות - Energy Radiance Ampoules 1ml x 2pcs, 2ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  107.00 ₪

  Instock

  אמפולות זוהר למראה קורן - בוסטר אנרגטי מיידי. אפקט "מסכת זוהר שקופה" להחלקת העור והשבת הזוהר, הפחתת קמטוטים וקיבוע האיפור. לשימוש מתחת לאיפור למראה זוהר ורענן באופן מיידי .

     
 8. סוטיס תחליב הגנה לגוף ולפנים - Protective lotion face and body SPF30

  תחליב הגנה לגוף ולפנים - Protective lotion face and body SPF30, 125ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  351.00 ₪

  Instock

  תחליב להגנה גבוהה SPF 30 מיועד לפנים ולגוף בניחח וניל פרחוני. מעניק הגנה מפני קרני UVA / UVB / אינפרה אדום מונע הופעתם של "תאים פגועי שמש" Sunburn Cells העצמת מנגנוני ההגנה הטבעיים של העור מכיל תרכובת Celligent להגנת תאי הגזע של העור.

     
 9. סוטיס קרם נעורים ז'נס נגד קמטים - Wrinkle-Targeting Comfort Youth Cream

  קרם נעורים ז'נס נגד קמטים - Wrinkle-Targeting Comfort Youth Cream, 50ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  477.00 ₪

  Instock

  קרם נעורים נגד קמטים מחליק ניכרת קמטוטים וקמטים, משיב טונוס לעור ושומר על גוון אחיד.מכיל: התגלית TMCOMPLEX-TRI. βP3 עם זעפרן-סופורה-פפטידים וקומפלקס ליפוזומים עם די-פפטיד קרנוזין - אנטי-גליקציה ולהחלקת קמטים ומיצוי שמרים להשבת טונוס העור וחומצה ציטרית וחומצה פירובית למניעת פיגמנטציה ושמירה על גוון זוהר ואחיד.

     
 10. סוטיס מארז 7 אמפולות אנטי אייג'ינג חיוניות - Anti-Ageing Essential Ampoules 7x1.5ml

  מארז 7 אמפולות אנטי אייג'ינג חיוניות - Anti-Ageing Essential Ampoules 7x1.5ml, 105ml

  סוטיס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  267.00 ₪

  Instock

  אמפולות ההחייאה חיוניות של סוטיס, עם מרכיבים פעילים חיוניים: שילוב של פוליפנולים מעץ הארגן עם חומצה אלגית - להגנה ושיקום של נזקי חמצון מרדיקלים חופשיים +חומצה היאלורונית לאפקט לחות והחלקה של העור טיפול ביתי אינטנסיבי בן שבוע ימים שמוביל לתוצאה מושלמת. התוצאה: עיכוב, שיקום והפחתת סימני הזדקנות העור.

  שלב חיוני חדש בשגרת טיפוח העור: אמפולות חיוניות להעצמת הטיפול הביתי האמפולות החיוניות מהוות הכנה והשלמה לשגרת הטיפוח היומית ומיועדת לטיפול ביתי אינטנסיבי רצוף בן שבוע ימים (בוקר וערב, לפני הסרום והקרם). פעילותן ממוקדת המטרה מעצימה את הטיפול הביתי השגרתי ומבטיחה קבלת תוצאות מושלמות מאי פעם.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 30

לדף