עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Skin Doctors ☆ קוסמטיקה מקצועית

Skin Doctors

חברת "סקין דוקטורס" היא ממובילות התעשייה בפיתוח ושיווק של מוצרים פורצים דרך.
מוצרי הטיפוח מבוססים על ניסויים חדשניים שפותחו בשיתוף עם מכוני מחקר מובילים ומנתחים קוסמטיים, על מנת להציע לצרכן חלופות לניתוחים.
המוצרים הקוסמטיים כוללים מרכיבים המיועדים לא רק כדי לשפר את המראה, אלא גם יש להשפיע פיזיולוגית בצורה חיובית ברמה התאית.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 4

לדף
 1. סקין דוקטורס Youth Activating Night Concentrate - קרם לילה מזין | YouthCell

  Youth Activating Night Concentrate - קרם לילה מזין | YouthCell, 30ml

  סקין דוקטורס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  169.00 ₪

  Instock

  קרם לילה מזין הוכח קלינית כתכשיר המעכב את ההשפעות של הזדקנות העור הכרונולוגית באמצעות מערכת כפולה לשמירה מפני קמטים המבוססת על טכנולוגיית תאי גזע של צמחים. 
  קרם Skin Doctor משלב את Matrixyl 3000 ו- Renovage כדי להתמודד עם הקווים בשכבת העור העליונה, ואילו PhytoCellTec מתקן את שכבת האפידרמיס הבסיסית כדי להחזיר אותו למצבו הצעיר. שימוש מתמיד בקרם בלילה יכול להפחית את סימני ההזדקנות על ידי הרפיית העור תוך 4 שבועות בלבד.

  הוראות שימוש: כדי להשלים את שגרת טיפוח יש למרוח את הקרם באופן שווה על הפנים בכל ערב.

     
 2. סקין דוקטורס Youth Activating Day Cream - קרם יום פעיל | YouthCell

  Youth Activating Day Cream - קרם יום פעיל | YouthCell, 50ml

  סקין דוקטורס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  199.00 ₪

  Instock

  קרם יום פעיל נגד קמטים מבוסס על הטכנולוגיה העדכנית ביותר של תאי גזע (PhytoCellTecTM) כדי לסייע לעיכוב ההזדקנות הכרונולוגית של העור. אלה תאי גזע צמחיים שמקורם מתפוח שוויצרי אשר בעל היכולת הייחודית לחדש את התאים של עמצו. במאפיין זה כאשר נעשה שימוש על העור, מקדם את אריכות ימים של תאי העור.
  הרכב YouthCellTM מפעיל את המנגנון שאומר לתאי גזע העור להתחיל לייצר שוב. מיקוד על תהליך התחדשות העור עושה אותו צעיר, רענן עם מראה יפה יותר. קרם יום פעיל משלב הרכב PhytoCellTecTM מוכח קלינית עם שני פפטידים אנטי אייג'ינג החזקים ביותר. 

     
 3. סקין דוקטורס Youth Activating Face Serum - סרום פנים ממצק | YouthCell

  Youth Activating Face Serum - סרום פנים ממצק | YouthCell, 50ml

  סקין דוקטורס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  220.00 ₪

  Instock

  הסרום מכיל תאי גזע ממקור צמחי המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית PhytoCellTec TM לקבלת מראה צעיר ובריא. פורמולה מכילה מגוון רב של רכיבים פעילים לטיפול אינטנסיבי. הסרום מכיל תאי גזע ממקור צמחי המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית PhytoCellTec TM לקבלת מראה צעיר ובריא. הסרום מועשר ב Renovage TM רכיב עוצמתי הפועל כנגד כלל סימני הגיל: קמטים, נקבוביות, אדמומיות, יובש ועוד. בנוסף, הסרום מכיל Matrixyl TM 3000 להפחתת הופעת הקמטים וכן chronodyn TM המעניק לעור חיוניות ואנרגיה הממצקות אותו ומסייעות בהפחתת סימני עייפות.

     
 4. סקין דוקטורס Youth Activating Eye Cream | YouthCell

  Youth Activating Eye Cream | YouthCell, 15ml

  סקין דוקטורס ☆ קוסמטיקה מקצועית

  129.00 ₪

  Instock

  עם טכנולוגיית התחדשות של תאי גזע צמחיים הקרם עיניים נועד לנצל בחוכמה את המשאבים מן התפוח השוויצרי נדיר שבאופן טבעי מחדש תאים ומחיל אותו על העור האנושי.
  קרם עיניים נבדק מדעית; פותח במיוחד באמצעות תערובת אמינה של חומרים אנטי אייג'ינג חזקים המיועדים להקטנת ההשפעות של הלחץ על העור שלך. מוכח קלינית הטכנולוגיה תא העובד בשכבת האפידרמיס מלמד את העור שלך כדי להיראות שוב צעיר מהבסיס, בעוד פפטידים רבי עוצמה לתפעל את פני העור כדי להפחית את המראה של קווים דקים קמטים.אופן ההגשה: קרם בעדינות את העין מהפינה הפנימית החוצה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להשתמש בבוקר ובלילה בשיתוף נוער YouthCell.

  אופן שימוש: למרוח את קרם בעדינות על העין מהפינה הפנימית החוצה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להשתמש בבוקר ובלילה בשיתוף עם הנוער YouthCell קרם.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 4

לדף