עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Sea of Spa ☆ קוסמטיקה ים המלח

Sea of Spa

חברת Sea of Spa (סי אוף ספא) מפתחת מוצרים קוסמטיים לטיפול בעור פנים, גוף ושיער. הרכב המוצרים כולל ייחודי של מינרלים מים המלח, ויטמינים, שמנים והן רכיבים צמחיים טבעיים הדרושים לחידוש תאי העור ובריאות.

חברת הקוסמטיקה הישראלית Sea of Spa היא יחודית, איכותה משכמו ומעלה בין המוצרים הקיימים המיוצרים על בסיס מים, מלחים ובוץ מים המלח. הם תוצאה של מחקרים רציניים העוסקים בפיתוח קבוצה של אנשי המקצוע בינלאומים: רופאי עור, ביוכימאים ביו-טכנולוגיה בעלי ידע נרחב בתחום הקוסמטיקה.

המעבדה של חברת הקוסמטיקה הישראלית Sea of Spa משתמשת מינרלים מים המלח, אשר, היות חומרים אנאורגניים (לא המכילים פחמן, מימן וחמצן), לא מתחמצנים. בזכות זה נשמר תכונותיהם שימושי הנדרשים לטיפול הפנים, הגוף והשיער.

רבים מן הקווים Sea of Spa זכו לתהילה ברחבי העולם:

  • Black Pearl (פנינה שחורה) מרכב אנטי אייג'ינג על בסיס אבקת פנינים;
  • Alternative Plus (אלטרנטיבי פלוס) קו אנטי אייג'ינג עם אפקט התחדשות עצמה;
  • Bio Spa (ביו ספא) מבוסס על תמציות צמחים ושמנים;
  • MetroSexual (מטרוסקסואל), שתוכנן במיוחד עבור הגוף הגברי.

אנחנו הנקודה הרשמית של מכירות מוצרי ים המלח של ישראל - Sea of Spa (סי אוף ספא)

סדרות קוסמטיקה ים המלח Sea of SPA

נכון לעכשיו, תכשירים של מוצרי קוסמטיקה Sea of Spa אינם זמינים בחנות האינטרנט של FeelBe, או שהתכשירים מכילים חומרים פעילים, כך שרכישת תכשירים של Sea of Spa תתאפשר רק לאחר אבחון מדויק של עור הפנים ובהתאמה אישית.
אנא שאל אותנו לגבי זמינות המוצרים.
אנו מציעים לכם לנצל חלופות מצוינות: מוצרי קוסמטיקה מהמותגים הטובים ביותר של ישראל המוצגים בחנות המקוונת FeelBe