עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

PHD ☆ קוסמטיקה מקצועית

PHD

פארמה דרמקוסמטיקס בע"מ הינה חברת פיתוח ושיווק דרמטולוגיה טיפולית לפתרון מגוון בעיות ונזקי עור.

תכשירי PHD מכילים שילוב חדש וייחודי של סופר אנטי אוקסידנטים טבעיים רבי עוצמה מתחום התזונה הרפואית כמו חומצה רוזמרינית, דם הדרקון מיערות הגשם באמזונס, תמציות פירות עשירים במרכיבים פעילים ואוליגו אלמנטים החיוניים לעור.
המרכיבים הפעילים נבחרו בקפידה רבה ועומדים בתקנים מחמירים, תוך התאמה מיוחדת לאורח החיים בישראל.

מרכיבים אלו אשר הינם חדשניים לעור הניבו תוצאות משמעותיות ומוכחות בטיפולי פיגמנטציה (הבהרת כתמים), אקנה לסוגיו השונים, חידוש העור, מיצוק והפחתת קמטים, סבוריאה ומצבים אוטו אימוניים נוספים.

PHD מציעים פתרון איכותי וכולל לבריאות העור תוך חידוש, הצערה, חיזוק, גמישות ומיום כל שכבותיו. שילוב מיוחד זה מקנה לתכשירי PHD חדשנות טיפולית, יעילות ויתרונות יחסיים ייחודיים.

סדרות PHD קוסמטיקה

נכון לעכשיו, תכשירים של מוצרי קוסמטיקה PHD אינם זמינים בחנות האינטרנט של FeelBe, או שהתכשירים מכילים חומרים פעילים, כך שרכישת תכשירים של PHD תתאפשר רק לאחר אבחון מדויק של עור הפנים ובהתאמה אישית.
אנא שאל אותנו לגבי זמינות המוצרים.
אנו מציעים לכם לנצל חלופות מצוינות: מוצרי קוסמטיקה מהמותגים הטובים ביותר של ישראל המוצגים בחנות המקוונת FeelBe