עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Pharma Esthetica ☆ קוסמטיקה מקצועית

Pharma Esthetica

חברת פארמה אסתטיקה הינה שותפות בין שני רוקחים ותיקים בעלי ניסיון עתיר במחקר ובפיתוח מוצרי קוסמטיקה ואסתטיקה, הצערת העור אקנה והבהרת עור.
הרוקחים החוקרים של פארמה אסתטיקה איתרו את הצרכים המיידיים והחשובים של הרופאים הפלסטיקאים, רופאי האסתטיקה, הקוסמטיקאיות והמכונים הקוסמטיים. לאחר פיתוח של שנים, תוך הצליחה החברה לשלב נוסחאות ותיקות עם מולקולות ייחודיות וחדשניות (מולקולות פטנט). המוצרים של פארמה אסתטיקה נמצאים בשורה הראשונה, מבחינת האיכות והיעילות בטיפול ב Anti-aging, פיגמנטציה והצערת העור, בהשוואה למוצרי קוסמטיקה ואסתטיקה המובילים בעולם.ידוע כי לעורינו יש מחסום המפריע לספיגה של חומרים פעילים.הרוקחים החוקרים של פארמה אסתטיקה שמים דגש לשפר את הספיגה של החומרים הפעילים בכל פורמולציה שהם מפתחים.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 23

לדף
 1. פארמה אסתטיקה קרם חומצה מנדלית - Mandelic Night Treatment Cream

  קרם חומצה מנדלית - Mandelic Night Treatment Cream, 50ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  239.00 ₪

  Instock

  קרם חומצה מנדלית הינו קרם פילינג המכיל חומצה אלפא הידרוקסיד AHA הנקראת חומצה מנדלית. חומצה זו גורמת לקילוף השכבה החיצונית של העור. שכבת עור זו מורכבת מתאים מתים והיא מתחדשת כל שבועיים. שכבה זו גם מפריעה לספיגה של חומרים פעילים הנמצאים במוצרים קוסמטיים ומכאן גם החשיבות להסרתה טרם קבלת טיפולים אלו.

     
 2. פארמה אסתטיקה קרם הגנה SPF-50 - Sun protector SPF-50

  קרם הגנה SPF-50 - Sun protector SPF-50, 50ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  160.00 ₪

  Instock

  זהו קרם רב שימושי, בעל מרקם נעים וחלק כמו משי עם מסנן קרינה SPF-50 מעניק לעור מראה טבעי אחיד ועדין, הודות לדרגת כיסוי ממוצעת ובגוון שמתאים לרוב סוגי העור, גם לצעירות ונערות שמחפשות הגנה מקסימלית מקרינת שמש עם איפור קל ובלתי נראה.

     
 3. פארמה אסתטיקה Eye Recovery Complex

  Eye Recovery Complex, 15ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  257.00 ₪

  Instock

  העין הינה החלון של הנפש והאור של הגוף. העיניים מושכות תשומת לב בעיקר בזכות צורת העין, צבע העין ומצב הרוח ובעיקר כשהוא מלווה בחיוך מפתה. מראה העיניים הינו הפתח ליופי של הפנים. כל אישה הדואגת לצורה האסתטית שלה מקדישה לאיפור והבלטת סביבת העין חלק ניכר מהזמן המיועד לטיפוח הפנים. סימני הזדקנות העור בסביבת העיניים: קמטוטים בזויות העין, כהויות, כיסים מתחת לעין.

     
 4. פארמה אסתטיקה מזו ליפט לטיפולים המיועדים למתיחת והידוק העור - Meso Lift Serum | Mesotherapy

  מזו ליפט לטיפולים המיועדים למתיחת והידוק העור - Meso Lift Serum | Mesotherapy, 30ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  210.00 ₪

  Instock

  ג'ל ממצק על בסיס חומצה היאלורונית לעור. פותח במיוחד כדי להקנות לעור מראה מתוח חלק וצעיר יותר מכיל את רכיב אידיאליפט (Idealift). מכיל ליפופפטיד הפועל נגד ריפיון וגרביטציה של העור.

     
 5. פארמה אסתטיקה Glycolic gel 10% - ג‘ל חומצהה גליקולית

  Glycolic gel 10% - ג‘ל חומצהה גליקולית, 50ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  232.00 ₪

  Instock

  ג‘ל חומצהה גליקולית פותח על מנת לסייע בליטוש וחידוש מראה שטח פני העור.
  מסייע בעידון שטח פני העור- עור מחוספס הופך לחלק יותר.
  מגביר לחות טבעית בעור. מעודד ייצור של חומצה היאלורונית וחומרי לחות נוספים שהם החומרים המרכזיים של רקמת התמיכה של העור.
  מעצים חדירות חומרים פעילים לעור ועל-ידי כך ממקסם את פעולתם של חומרים אלו, זאת על-ידי קילוף והמסה של השכבה הקרנית החיצונית של העור.
  עור עייף ואפרורי הופך לרענן, צלול ובהיר יותר.
  עור מצולק נראה אחיד יותר.
  מעודד חידוש האפידרמיס ובעיקר מעודד את הפיברובלסטים לייצר יותר קולגן.
  במחקרים רבים הוכח כי החומצה הגליקולית מעודדת ייצור פקטורי גדילה ושיקום של העור ובכך מעודדת תהליך הצערת העור.

     
 6. פארמה אסתטיקה SINEQUANONE The instant lift lotion

  SINEQUANONE The instant lift lotion, 50ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  319.00 ₪

  Instock

  For skin tightening and wrinkles smoothness within 5 minutes. Contains Sesaflash, a natural material derived from sesame extract. A new smoothing agent which is ultra-comfortable when applied, effective in just a few minutes and above all very moisturizing. Matrixyl 3000: Promotes wrinkle smoothing and improves tone and elasticity

     
 7. פארמה אסתטיקה נוזל לטיפול באקנה - Treatment Lotion for Damage Skin

  נוזל לטיפול באקנה - Treatment Lotion for Damage Skin, 50ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  185.00 ₪

  Instock

  נוזל טיפולי לעור פגום, יעיל לטיפול ושיקום עור עם אקנה. מחטא את העור, מכווץ את הנקבוביות ומזרז את העלמות הקומדונים. מונע הצטברות מוגלה וזיהום בקומדון, ויעיל לבקרת השומן. מכיל אלנטואין ופנטנול המסייעים לשיקום עור פצוע.

     
 8. פארמה אסתטיקה Super Serum Matrixyl

  Super Serum Matrixyl, 30ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  583.00 ₪

  Instock

  Dynamic serum with concentrated active ingredients. Helps all processes that are responsible for skin regeneration, firmness, and reducing the appearance of existing wrinkles and fine lines. The serum also provides rich moisture. Uniform, glamorous and younger appearance. The unique and innovative combination of Super Serum Matrixyl gives the skin a velvety texture and a younger and more radiant appearance. Contains: Two Bio-Peptides, Matrixyl 3000 and Argireline that are considered as the most active components to achieve Skin firmness, tightness and wrinkle smoothness effect. It also contains low molecular Hyaluronic Acid to provide 24/h moisture.

     
 9. פארמה אסתטיקה קרם למיצוק ולמניעת הזדקנות עור - אנטי אייגינג - Ultra Firming Cream Anti-Aging

  קרם למיצוק ולמניעת הזדקנות עור - אנטי אייגינג - Ultra Firming Cream Anti-Aging, 50ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  390.00 ₪

  Instock

  מתאים לכל סוגי עור. אולטרה פירמינג קרם מכיל רכיבים אשר מסייעים לתהליך מיצוק העור ומניעת הזדקנותו.הקרם מכיל ביופפטידים , מיצויי צמחים נבחרים ואנטי אוקסידנטים אשר מעכבים את תהליך הזדקנות העור.הקרם מעניק לחות עשירה ומקנה מגע קטיפתי לעור.מתאים לכל סוגי העור תהליך ההזדקנות הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ולא תמיד הוא מתקבל כדבר המובן מאליו. סימני הזדקנות החיצוניים הנראים על פני העור אינם מתקבלים באהבה והם הסיבה שאנו מרגישים זקנים.כל אשה מרגישה שהיא צריכה להלחם בסימני הזדקנות העור.

     
 10. פארמה אסתטיקה קרם לילה אנטי-אייג'ינג - Ultra Firming Night Cream Premium

  קרם לילה אנטי-אייג'ינג - Ultra Firming Night Cream Premium, 50ml

  פארמה אסתטיקה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  390.00 ₪

  Instock

  קרם אנטי-אייג'ינג למיצוק, לחות, מילוי והאטת הזדקנות העור. מתקן קמטוטים וקמטים מהיר. מקנה לחות אפקטיבית ועמוקה. מכיל רטינול מקופסל בעל פעולה מהירה להצערת העור. רטינול מופק מבטא קרוטן חומר המצוי בגזר ונותן לו את הצבע האופייני *מכיל רטינול טהור מקופסל, פפטידים, חומצות אמינו להזנת עור, מיצוי צמחים נבחרים ואנטי-אוקסידנטים אשר יחד עם ויטמין C מנטרלים רדיקלים חופשיים וזיהום אורבני. הקרם עשיר בחומצה היאלורונית, מעניק לחות עשירה ועמוקה. מכיל ספיליפט, חומר חדשני למיצוק והידוק עור.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 23

לדף

המלצות על מוצרי קוסמטיקה Pharma Esthetica

חוות דעת של [2020-06-11]
המוצר הוא קסם
הכי טוב בעולם