עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Peter Thomas Roth ☆ קוסמטיקה מקצועית

Peter Thomas Roth

חברת פיטר תומס רות' (PETER THOMAS ROTH) הנוסדה בשנת 1993, עוסקת בפיתוחים מדעיים בתחום הקוסמטיקה הרפואית ומעבדותיה מובילות את הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר בתחום. מוצרי פיטר תומס רות' מתמחים בטיפול בעור בעייתי (אקנה), מיצוק העור וטיפול בקמטים (אנטי אייג'ינג) - מוצרים מדעיים המביאים לתוצאות אמיתיות ואפקטיביות למשתמש. מוצרי החברה נמכרים בהצלחה בקליניקות רפואיות, מכונים קוסמטיים ומרכזי ספא בכל רחבי העולם.

מוצרי פיטר תומס רות הינם הריכוז המקסימלי של חומרים פעילים המשיגים תוצאות מדהימות הקרובות ביותר לטיפול פולשניים כגון בוטוקס, הזרקות והרמות פנים.

סדרות פיטר תומאס רוט (Peter Thomas Roth) טיפוח העור

נכון לעכשיו, תכשירים של מוצרי קוסמטיקה Peter Thomas Roth אינם זמינים בחנות האינטרנט של FeelBe, או שהתכשירים מכילים חומרים פעילים, כך שרכישת תכשירים של Peter Thomas Roth תתאפשר רק לאחר אבחון מדויק של עור הפנים ובהתאמה אישית.
אנא שאל אותנו לגבי זמינות המוצרים.
אנו מציעים לכם לנצל חלופות מצוינות: מוצרי קוסמטיקה מהמותגים הטובים ביותר של ישראל המוצגים בחנות המקוונת FeelBe