עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

PCA Skin ☆ קוסמטיקה מקצועית

PCA Skin

חברת PCA Skin מובילה בתחום הקוסמטיקה הטיפולית (קוסמטיקאית רפואית) מזה כעשרים שנה, בראשות דר’ ג’ניפר לינדר רופאת עור וכירורגית האחראית על כל המחקרים הקליניים ופיתוח המוצרים. התכשירים המשמשים לטיפול בעור של PCA Skin נוצרו מדעית כדי לעורר, לייצב ולמצק את העור.

מוצרי PCA Skin מוגדרים ע"י החברה כמוצרי קוסמטיקה קלינית, קוסמטיקה רפואית. לא מדובר בסתם עוד קרם לחות עם מסנן קרינה, מוצרי PCA SKIN הם מוצרי קוסמטיקה קליניים שפותחו על ידי רופאים וחוקרים ידועים ומיוצרים בארה"ב.
המרכיבים הפעילים בתכשירים פועלים בזהירות להסרה של שכבות עור בלויות ופגועות על מנת לעורר התחדשות של העור. המרכיבים העיקריים הם חומצות הידרוקסי אלפא וביטא, חוסמי MMP , פפטידים, נוגדי חמצון ומוצרים צמחיים מתקדמים.

מטרת הטיפול במוצרי PCA אינה לתקוף את העור אלא לעודד אותו לבצע תהליכים הנראים לו טבעיים, כמו התחדשות תאים, שימור לחות וחיוניות, שיפור אלסטיות ומראה בריא ובוהק. תכשירי PCA פועלים בעומק העור, כדי להביא לתוצאות על פני העור.

סדרת מוצרי PCA נחלקת לשתי קטגוריות, האחת מיועדת לטיפול מקצועי במכוני יופי מוסמכים בעוד השנייה מיועדת להמשך טיפול בבית. באמצעות טיפול משולב בין המכון לבית, עובדים תכשירי PCA Skin בצורה מושלמת לשיפור דרמטי של העור לתוצאות נפלאות הנראות לעין.

בין מגוון מוצרי PCA Skin ניתן למצוא ערכות טיפוליות יעודיות לטיפול בבעיות עור נפוצות כגון: אקנה והתפרצויות אקנה, פסוריאזיס, אקזמה, הבהרה לטיפול בהיפר פיגמנטציה, ערכות אנטי אייג’ינג לעור יבש ולעור שמן, מוצרי החלקה, חידוש וייצוב העור.

נכון לעכשיו, תכשירים של מוצרי קוסמטיקה PCA Skin אינם זמינים בחנות האינטרנט של FeelBe, או שהתכשירים מכילים חומרים פעילים, כך שרכישת תכשירים של PCA Skin תתאפשר רק לאחר אבחון מדויק של עור הפנים ובהתאמה אישית.
אנא שאל אותנו לגבי זמינות המוצרים.
אנו מציעים לכם לנצל חלופות מצוינות: מוצרי קוסמטיקה מהמותגים הטובים ביותר של ישראל המוצגים בחנות המקוונת FeelBe