עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Matis ☆ קוסמטיקה מקצועית

Matis

חברת מטיס פריז (Matis Paris) החלה את דרכה לפני 77 שנים במעבדה קטנה במרכז פריז וכיום הינה החברה המובילה בתחום הקוסמטיקה המקצועית.

מטיס פריז מהווה שם נרדף למקצועיות וחדשנות בעולם הקוסמטיקה המקצועית הודות לטיפולי היופי המקצועיים, טכניקות הטיפול הייחודיות ומגוון מוצרים רחב ביותר המתאים לכל סוגי העור.

בסיס הידע המחקרי של חברת מטיס פריז הוא פרי עבודתם המשולבת של מדענים ורופאי עור מהמובילים בצרפת, אשר יחד יצרו למעלה מ-180 פורמולות הרשומות כפטנטים תוך מחשבה על כל צרכי עור הפנים על סוגיו השונים.

מוצרי החברה פותחו בשילוב צוות קוסמטיקאיות בכיר, עבור קוסמטיקאיות מקצועיות העובדות בשיטות החדשניות והעדכניות ביותר מתוך מחשבה על העצמת חווית הטיפול הן לקוסמטיקאית והן ללקוחותיה.

מוצרי החברה מכילים מעל ל-80% רכיבים טבעיים ולא נוסו על בעלי חיים.

נכון לעכשיו, תכשירים של מוצרי קוסמטיקה Matis אינם זמינים בחנות האינטרנט של FeelBe, או שהתכשירים מכילים חומרים פעילים, כך שרכישת תכשירים של Matis תתאפשר רק לאחר אבחון מדויק של עור הפנים ובהתאמה אישית.
אנא שאל אותנו לגבי זמינות המוצרים.
אנו מציעים לכם לנצל חלופות מצוינות: מוצרי קוסמטיקה מהמותגים הטובים ביותר של ישראל המוצגים בחנות המקוונת FeelBe