עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Foltene Pharma ☆ קוסמטיקה דקורטיבית

Foltene Pharma

סדרת תכשירי "פולטן פארמה" הושקה בארץ בחודש ספטמבר 2006. הסידרה כוללת ערכות המכילות אמפולות ובהן חומר להזלפה על הקרקפת ושמפו לשימוש יום-יומי. לפולטן פארמה שתי גירסאות, לגברים ולנשים. יש לציין כי תכשירי פולטן (FOLTENE) משווקים באירופה כבר כמה עשורים.

מוצרי פולטן פארמה מתבססים בעיקר על פוליסכרידים (רב-סוכרים) המשפרים את זרימת הדם. בגירסה המיועדת לשימוש גברים מצוי רב-הסוכר ®Tricosaccaride עליו נרשם פטנט עוד בשנות השישים של המאה שעברה. בגירסת פולטן פארמה המיועדת לנשים מצוי רב-הסוכר ®Tricalgoxyl, המופק מצמח הגדל על אי קטן השוכן לחופי צרפת, ועליו רשמה החברה פטנט בשנת 2001.

מלבד הפוליסכרידים ישנם בתכשירי פולטן פארמה גם חומצות אמינו וויטמינים המיועדים להזנת השיער ונוגדי חימצון המיועדים להגן על זקיק השיער מפני רדיקלים חופשיים.

חברת Foltene Laboratories S.p.A האיטלקית שעמודת מאחורי סידרת התכשירים טוענת שיעילותם הוכחה בלא פחות מ 42 מחקרים מדעיים שנערכו בעיקר בצרפת ואיטליה. אנחנו הצלחנו למצוא פירוט של מחקר אחד בלבד שנערך בקוריאה בשנת 1987: קישור.

במחקר ניבדקו מטופלים שסבלו מסוגים שונים של נשירת שיער. אין נתונים מדוייקים לגבי מספר הנבדקים הכולל או אלו שסבלו מכל סוג התקרחות, ולפיכך קשה לנתח את התוצאות. עם זאת נצפה שיפור במצבם של נבדקים מכל הקבוצות ובאחוזים יפים, ומסקנות המחקר היו שתכשיר הפולטן יעיל כנגד נשירת שיער. ראוי עוד לציין שהתכשיר המדובר הכיל את רב הסוכר Tricosaccaride המצוי בגירסה ה"גברית" של פולטן פארמה המשווקת בארץ וחומר נוסף בשם polydeoxyribonucleoprotein שאינו מצוי בה.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 1

לדף
 1. פולטן פארמה שמפו טיפולי לנשים לשיער דליל ושביר - Shampoo For Thinning Hair For Women

  שמפו טיפולי לנשים לשיער דליל ושביר - Shampoo For Thinning Hair For Women, 200ml

  פולטן פארמה ☆ קוסמטיקה דקורטיבית

  96.00 ₪

  Instock

  שמפו טיפולי המשלים את הטיפול בשיער דליל ושביר אצל נשים. בדומה לערכת האמפולות, המרכיב הפעיל בשמפו הינו Tricalgoxyl®, המגביר את עמידות סיב השערה מפני תלישה ושבירה. בנוסף, השמפו טיפולי מכיל קומפלקס הזנה ביו מינרלי המופק מאצות ים – מזין את השיער מהשורש עד לקצה ומועשר במינרלים כמו אבץ, מגנזיום, זרחן, ברזל, אשלגן וסידן. השימוש בשמפו נועד להכין את הקרקפת לטיפול בערכת האמפולות של פולטן פארמה. השמפו ניתן לשימוש יומיומי ומתאים לכל סוגי השיער. פעילות מגביר את עמידות סיב השערה מפני תלישה ושבירה יתרונות המוצר o פותח במיוחד לנשים הסובלות משיער דק ודליל o מתאים לחפיפה יומיומית o לכל סוגי השיער אופן השימוש לחפוף את השיער תוך עיסוי הקרקפת, להמתין 3 דקות ולשטוף.

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 1

לדף