עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Foltene Pharma ☆ קוסמטיקה דקורטיבית

Foltene Pharma

סדרת תכשירי "פולטן פארמה" הושקה בארץ בחודש ספטמבר 2006. הסידרה כוללת ערכות המכילות אמפולות ובהן חומר להזלפה על הקרקפת ושמפו לשימוש יום-יומי. לפולטן פארמה שתי גירסאות, לגברים ולנשים. יש לציין כי תכשירי פולטן (FOLTENE) משווקים באירופה כבר כמה עשורים.

מוצרי פולטן פארמה מתבססים בעיקר על פוליסכרידים (רב-סוכרים) המשפרים את זרימת הדם. בגירסה המיועדת לשימוש גברים מצוי רב-הסוכר ®Tricosaccaride עליו נרשם פטנט עוד בשנות השישים של המאה שעברה. בגירסת פולטן פארמה המיועדת לנשים מצוי רב-הסוכר ®Tricalgoxyl, המופק מצמח הגדל על אי קטן השוכן לחופי צרפת, ועליו רשמה החברה פטנט בשנת 2001.

מלבד הפוליסכרידים ישנם בתכשירי פולטן פארמה גם חומצות אמינו וויטמינים המיועדים להזנת השיער ונוגדי חימצון המיועדים להגן על זקיק השיער מפני רדיקלים חופשיים.

חברת Foltene Laboratories S.p.A האיטלקית שעמודת מאחורי סידרת התכשירים טוענת שיעילותם הוכחה בלא פחות מ 42 מחקרים מדעיים שנערכו בעיקר בצרפת ואיטליה. אנחנו הצלחנו למצוא פירוט של מחקר אחד בלבד שנערך בקוריאה בשנת 1987: קישור.

במחקר ניבדקו מטופלים שסבלו מסוגים שונים של נשירת שיער. אין נתונים מדוייקים לגבי מספר הנבדקים הכולל או אלו שסבלו מכל סוג התקרחות, ולפיכך קשה לנתח את התוצאות. עם זאת נצפה שיפור במצבם של נבדקים מכל הקבוצות ובאחוזים יפים, ומסקנות המחקר היו שתכשיר הפולטן יעיל כנגד נשירת שיער. ראוי עוד לציין שהתכשיר המדובר הכיל את רב הסוכר Tricosaccaride המצוי בגירסה ה"גברית" של פולטן פארמה המשווקת בארץ וחומר נוסף בשם polydeoxyribonucleoprotein שאינו מצוי בה.

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף
 1. פולטן פארמה קרם מרכך- מחדש, משקם ומחייה - Revitalizing Conditioner Cream for Men and Women

  קרם מרכך- מחדש, משקם ומחייה - Revitalizing Conditioner Cream for Men and Women, 150ml

  פולטן פארמה ☆ קוסמטיקה דקורטיבית

  96.00 ₪

  Instock

  נוסחה חדשה עשירה בשמן חוחובה, אלוורה וסרמידים, המעניקה לחות ומשקמת את סיבי השיער. ויטמין E בעל פעילות נוגדת חמצון ופעילות אנטיאייג´ינג, מחדש את השערה ומונע היווצרות קצוות מפוצלים. קרם מרכך - מחדש, משקם ומחיה

     
 2. פולטן פארמה שמפו טיפולי לנשים לשיער דליל ושביר - Shampoo For Thinning Hair For Women

  שמפו טיפולי לנשים לשיער דליל ושביר - Shampoo For Thinning Hair For Women, 200ml

  פולטן פארמה ☆ קוסמטיקה דקורטיבית

  96.00 ₪

  Instock

  שמפו טיפולי המשלים את הטיפול בשיער דליל ושביר אצל נשים. בדומה לערכת האמפולות, המרכיב הפעיל בשמפו הינו Tricalgoxyl®, המגביר את עמידות סיב השערה מפני תלישה ושבירה. בנוסף, השמפו טיפולי מכיל קומפלקס הזנה ביו מינרלי המופק מאצות ים – מזין את השיער מהשורש עד לקצה ומועשר במינרלים כמו אבץ, מגנזיום, זרחן, ברזל, אשלגן וסידן. השימוש בשמפו נועד להכין את הקרקפת לטיפול בערכת האמפולות של פולטן פארמה. השמפו ניתן לשימוש יומיומי ומתאים לכל סוגי השיער. פעילות מגביר את עמידות סיב השערה מפני תלישה ושבירה יתרונות המוצר o פותח במיוחד לנשים הסובלות משיער דק ודליל o מתאים לחפיפה יומיומית o לכל סוגי השיער אופן השימוש לחפוף את השיער תוך עיסוי הקרקפת, להמתין 3 דקות ולשטוף.

     
 3. פולטן פארמה שמפו טיפולי לגברים לשיער דליל ושביר - Shampoo For Thinning Hair For Men

  שמפו טיפולי לגברים לשיער דליל ושביר - Shampoo For Thinning Hair For Men, 200ml

  פולטן פארמה ☆ קוסמטיקה דקורטיבית

  96.00 ₪

  Instock

  פולטן פארמה שמפו טיפולי לגברים. שמפו טיפולי המשלים את הטיפול בשיער דליל ושביר אצל גברים. בדומה לערכת האמפולות, החומר הפעיל העיקרי בשמפו הינו Tricosaccaride®, המגביר את עמידות סיב השערה מפני תלישה ושבירה. בנוסף, השמפו הטיפולי מכיל מגוון ויטמינם בניהם: ויטמין E- נוגד חמצון המגן על השערה מרדיקלים חופשיים, ויטמין B5- המזין את השערה מהשורש ועד לקצה, וכן ויטמין H המווסת את הפרשת החלב. השימוש בשמפו נועד להכין את הקרקפת לטיפול בערכת הטיפול לגברים של פולטן פארמה. השמפו ניתן לשימוש יומיומי ומתאים לכל סוגי השיער. אופן השימוש לחפוף את השיער תוך עיסוי הקרקפת, להמתין 3 דקות ולשטוף יתרונות המוצר o החומר הפעיל , Tricosaccaride®, הינו פטנט רשום בלעדי למוצרי פולטן – ממריץ שיער החודר לזקיקי השיער ומגביר את עמידות סיב השערה מפני תלישה או שבירה. o מתאים לחפיפה יומיומית o לכל סוגי השיער פעילות מגביר את עמידות סיב השערה מפני תלישה ושבירה

     

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 3

לדף

המלצות על מוצרי קוסמטיקה Foltene Pharma