עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Booster Pro ☆ קוסמטיקה דקורטיבית

Booster Pro

חברת Booster Pro מביא לכם טכנולוגיה חדשנית slow release (שחרור איטי) שעובדת על העור 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ומאפשרת לכם להילחם ביעילות בתהליך ההזדקנות העור ולקבל תוצאות מהירות וארוכות טווח, ללא צורך בהזרקות ובניתוחים.

טכנולוגיית השחרור האיטי מאפשרת שימוש בחלקיקים זעירים של החומרים הפעילים ושחרורם האיטי ומבוקר לתוך העור. בדרך זו העור ניזון עמוק מאוד במשך תקופה ארוכה. כדי להשיג תוצאות יעילות, אופטימליות לטווח ארוך מהטכנולוגיית השחרור האיטית, השתמש במוצרי Booster Pro פעמיים ביום - בוקר וערב.

המרכיבים הפעילים של Booster Pro, אשר משמשים גם ברפואה אסתטית הופך את העור שלך לצעיר יותר, זוהר וללא קמטים.

מוצרי החברה פותחו על ידי מומחים מובילים בתחום הרפואה האסתטית ועומדת בתקני איכות ISO ו- GMP. המוצרים מתאימים לכל סוגי העור, אינם מכילים פרבנים, ולא נבדקו על בעלי חיים.

נכון לעכשיו, תכשירים של מוצרי קוסמטיקה Booster Pro אינם זמינים בחנות האינטרנט של FeelBe, או שהתכשירים מכילים חומרים פעילים, כך שרכישת תכשירים של Booster Pro תתאפשר רק לאחר אבחון מדויק של עור הפנים ובהתאמה אישית.
אנא שאל אותנו לגבי זמינות המוצרים.
אנו מציעים לכם לנצל חלופות מצוינות: מוצרי קוסמטיקה מהמותגים הטובים ביותר של ישראל המוצגים בחנות המקוונת FeelBe