עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Arcaya ☆ קוסמטיקה מקצועית

Arcaya

חברת Arcaya מפתחת בגרמניה, מתמחה בטיפולים פנים מהירים, בתוך דקות, באמצעות אמפולות, קרמים, סרומים ומסכות. כל האמפולות מכילות חומרי גלם טהורים, כולל שמנים טבעיים ואורגניים, ויטמינים ותמציות בוטניות. האמפולות אינן מכילות אלרגנים ופרבנים. מוצרי קוסמטיקה Arcaya (ארכיה) לא נבדקים על בעלי חיים.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 29

לדף
 1. ארכיה אמפולת וויפר - Viper 5x2ml | Ampoule Face

  אמפולת וויפר - Viper 5x2ml | Ampoule Face, 10ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  159.00 ₪

  Instock

  אמפולת יופי המכילה ארגילין. ארגילין פותח ביחוד לתיקון מקומי ומדוייק של קמטי צחוק, כחומר מחליק ביותר. העור מקבל חזות מתוחה וחלקה יותר על ידי הקטנת פעילות שרירי המימיקה. כך מוקטנים קמטי הצחוק באזור המצח, קצוות השפתיים ואיזור העיניים באופן מורגש. התוצאות דומות לתוצאות המוכרות דרך טיפול בחומצ בוטוליום. התוצאה הטיפולית נראית מיד לעין.

     
 2. ארכיה אמפולת קו אנזים Q10 - ResQ10 Repair Rescue 5x2ml | Ampoule Face

  אמפולת קו אנזים Q10 - ResQ10 Repair Rescue 5x2ml | Ampoule Face, 10ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  159.00 ₪

  Instock

  אמפולת לוקסוס מרוכזת במיוחד למראה עור מושלם לטיפול אנטי-אייג'ינג מכוון. נפח התא גדל באופן ברור לעין שומר באינטנסיביות על תאי העור, מרענן עור בעל דרישות מיוחדות ומעודד חידוש תאים. Q10 הוא אחד מחומרים נוגדי החמצון המוכרים המסוגל להשפיע נגד תהליך הזדקנות. ההשפעה להגדלת נפח התא מעודדת החלקת עור נראית לעין. אידאלי לעור מבוגר, יבש ובעל דרישות מיוחדות.

     
 3. ארכיה קרם לכל סוגי העור - CC Cream Colour Corrector for all skin types

  קרם לכל סוגי העור - CC Cream Colour Corrector for all skin types, 30ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  169.00 ₪

  Instock

  קרם CC בגוון הבהיר "כל צבע העור" מבטיח תיקון חלק של בעיות עור קלות: פיגמנטים צבעוניים המשלבים עם גוון העור האישי, מפחיתים אדמומיות, קמטוטים וקמטים. ביו-פולימרים ושמן פולי סויה הם מרבצי תזונה המחזירים את העור העייף והקהה. תוצאה: עור משופר בהחלט ומראה רענן ואחיד יותר.

     
 4. ארכיה אמפולת שיקום לאזור העיניים - Eye Repair 5x2ml | Ampoule Face

  אמפולת שיקום לאזור העיניים - Eye Repair 5x2ml | Ampoule Face, 10ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  159.00 ₪

  Instock

  משקם העיניים. אמפולה לשיפור קמטים באזור העיניים. מיועד עבור עור יבש, רגיש ולא מטוח. משרה מיידית מראה מתוח ומורם באזור העיניים, חיות מחודשת, רכות ואלסטיות. מפחית גירוי ויובש, בעל טקסטורה עדינה במיוחד וללא שימוש בשמנים. אידאלי לעור עדין ורגיש שאינו סובל קרמים באזור העיניים.

     
 5. ארכיה סרום אסאי לעור שמן - Acai Detox Repair Serum for oily skin

  סרום אסאי לעור שמן - Acai Detox Repair Serum for oily skin, 30ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  249.00 ₪

  Instock

  סרום ניקוי רעלים עם תמצית אסאי שנועד לעזור לך להשיג את העור המושלם. סרום Acai משמר את זוהר הנעורים של העור תוך הגנה מפני מתח חמצוני. זה עוזר להפחית את המראה של קמטים ונקבוביות כדי ליצור צבע זוהר יותר וללא רבב. טבעוני, ללא אכזריות, ללא פרבנים, ללא שמנים מינרליים ומיוצר עם רכיבים טבעיים ופעילים.

     
 6. ארכיה אמפולת זהב - Golden Repair 5x2ml | Ampoule Face

  אמפולת זהב - Golden Repair 5x2ml | Ampoule Face, 10ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  159.00 ₪

  Instock

  אמפולת יופי מטפחת ביותר עם חלקיקים מזהב טהור וקוויאר סלמון. אמפולה מרוכזת תורמת אנרגיה עם פעולת מתיחת עור יחידה במינה. זהב מגביר את המטבוליזם הבין תאי, תורם אנרגיות חדשות ומשווה לעור מראה זוהר. קוויאר וקומפלקס תיקוני עשיר בחומרים פעילים המפנקים את העור ומקנים את הטיפוח המקסימלי.

     
 7. ארכיה קרם גוון טבעי 01 - BB Cream Blemish Balm SPF15 - natural 01

  קרם גוון טבעי 01 - BB Cream Blemish Balm SPF15 - natural 01, 30ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  169.00 ₪

  Instock

  BB קרם "טבעי 01" הכל-כלול 5 ב -1: מספק לחות אופטימלית, מסתיר פגמים וקמטים בעור, מחליק את פני העור, מעניק עור קורן ומגן עם SPF 15. לטיפול פנים עם תוצאה של עור מושלם.

     
 8. ארכיה אמפולת עם חומצה הילארונית - Hyaluron Plus 5x2ml | Ampoule Face

  אמפולת עם חומצה הילארונית - Hyaluron Plus 5x2ml | Ampoule Face, 10ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  159.00 ₪

  Instock

  אמפולת יופי בעלת אפקט ארוך טווח לטיפול בעור מיובש ופגום. חומצה הילארונית מוכרת כרכיב פעיל בזריקות ובטיפולי העלמת קמטים, בשילוב עם הקרטין המצוי בסטראטום-קורנאום (השכבה הקרנית של העור) אוגר לחות ומונע את איבודה. כל זה מאפשר מיצוק מהיר ויציב של העור. התוצאות המיידיות נראות לעין ובאות לידי ביטוי "במילוי" קמטים וקווים הנראים על גבי העור.

     
 9. ארכיה פילינג אנזים - Derma Pro Enzyme Peel

  פילינג אנזים - Derma Pro Enzyme Peel, 30ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  249.00 ₪

  Instock

  פילינג אנזים טבעי העשוי אנזימים פאפאיה כדי להחליק & להבהיר את גוון העור. מתאים לכל סוגי העור. קרצוף האנזים השבועי הזה אינו פולשני ולא שוחק שנועד להסיר את הצטברות העור המת ללא כל מהומה. הניסוח הייחודי של אנזימי פפאיה וקולגן הידרוליזה מסייע להרכיב ולשטוף את תוכן הנקבוביות, ומשאיר את העור מכוסה לספיגת הסרום והקרם. תוצאות דמויות סלון בבית. ללא אכזריות, ללא פרבנים, ללא שמנים מינרליים ומיוצר עם מרכיבים טבעיים ופעילים.

     
 10. ארכיה אמפולת ויטמין סי - Vitamin C 5x2ml | Ampoule Face

  אמפולת ויטמין סי - Vitamin C 5x2ml | Ampoule Face, 10ml

  ארכיה ☆ קוסמטיקה מקצועית

  159.00 ₪

  Instock

  אמפולה עם נגזרת ויטמין סי אשר בתגובה עם האנזימים הטבעיים של העור הופך לויטמין סי היכול לפעול בשכבות העמוקות. תומך בבנייה מחדש של רקמת הקולגן האלסטית.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 29

לדף