עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

Academie ☆ קוסמטיקה מקצועית

Academie

קוסמטיקה אקדמי Académie הוא מותג צרפתי לטיפוח שהוקם על ידי ד"ר אלכסנדר למוט, בשנת 1890. מייסד Académie היה משוכנע כי אם מוצרי טיפוח מנוסחים מדעית, ניתן להשיג נוער נצחי.
קוסמטיקה אקדמי Académie מוכרת בזכות שיטות הטיפול שלה, המתייחסות לסוגי עור ספציפיים ולבעיות עור שונות. כל מוצר טיפוח של המותג אקדמי הוא תוצאה של מחקר מדעי יסודי וזהיר של "אומני היופי" של המותג המבטיח איכות הגבוהה ביותר האפשרית.

סדרות אקדמי קוסמטיקה

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 35

לדף
 1. אקדמי פריז קרם עשיר בלחות קומפורט - Rich Cream Moisture Comfort | 100% Hydraderm

  קרם עשיר בלחות קומפורט - Rich Cream Moisture Comfort | 100% Hydraderm, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  320.00 ₪

  Instock

  מועשר במרכיבים פעילים ויצירתיים. המרכיב העיקרי, מי תפוח מקוריים, מעניקים לחות מיידית. בעוד מרכיבי לחות מאזנים את רמת הנוזלים בעור. שומר על רמת לחות אופטימאלית. מעודד התחדשות תאי העור ואת ההגנה הטבעית של העור העור נראה חלק, גמיש וזוהר. אידיאלי לעור עם נטיה לשמנוניות באקלים קר ויבש.

     
 2. אקדמי פריז Intense Age Recovery Serum | Derm Acte

  Intense Age Recovery Serum | Derm Acte, 30ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  500.00 ₪

  Instock

  A high-potency age-defying highly concentrated serum. Formulated with peptides, calcium & Vitamin C. Helps revitalize & regenerate mature skin by fighting the signs of aging. Restores tone, density, comfort & elasticity to skin. Protects stem cell habitat & stimulates skin functions. Re-shapes facial contours while smoothing fine lines. Unveils a firmer, more radiant & younger-looking complexion.

     
 3. אקדמי פריז Nourishing Cream Seve Miracle | Hypo-Sensible

  Nourishing Cream Seve Miracle | Hypo-Sensible, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  290.00 ₪

  Instock

  Formulated with innovative & performing active ingredients. Gives a filmogen effect to tighten skin grain & soften skin. Replenishes moisture & reduces the appearance of wrinkles. Strengthens skin's protective barrier against external aggressors. Leaves skin smooth, comfortable & youthful looking.

     
 4. אקדמי פריז ג'ל בקרת ברק לעור שמן - Shine Control Gel For Oily Skin | Aromatherapie

  ג'ל בקרת ברק לעור שמן - Shine Control Gel For Oily Skin | Aromatherapie, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  220.00 ₪

  Instock

  ג'ל עבור עור שמן. מרקם מרענן ונינוח. מכיל שמן אתרי של לבנדר ותמצית טימין. עוזר לטהר את העור למשך כל היום. חושף עור צלול ומרענן.

     
 5. אקדמי פריז Light Fluid for Combination Skin | 100% Hydraderm

  Light Fluid for Combination Skin | 100% Hydraderm, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  320.00 ₪

  Instock

  Hydrating light texture. Hot or temperate climates. The skin recovers suppleness, freshness and radiance.

     
 6. אקדמי פריז קרם לילה משקם - Restorative Exfoliating Night Cream | Derm Acte

  קרם לילה משקם - Restorative Exfoliating Night Cream | Derm Acte, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  390.00 ₪

  Instock

  מספק אנטי-אייג'ינג אינטנסיבי ואפקטים חיוניים בין לילה. פורמולה עם חומצות מורכבות עבור פעולות החלקה ושיקום. מקטין את הופעת הקמטים. תורם לחוזק וגמישות העור. חושף גוון עור רך, צעיר וזוהר יותר.

     
 7. אקדמי פריז טיפול ממצק לפנים והצוואר - Firming Care For Face and Neck | Scientific System

  טיפול ממצק לפנים והצוואר - Firming Care For Face and Neck | Scientific System, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  370.00 ₪

  Instock

  קרם עשיר קליל המיועד לטיפול יומיומי בעור עם סימני הזדקנות, חוסר מיצוק. יוצר שכבה אלסטית, מחליק את העור ומבטיח אפקט מתיחה מיידי. מפעיל את התהליך הטבעי של התחדשות התאים. קרם מיצוק Academie משפר משמעותית את המוצקות והאלסטיות, תומך בתפקוד בריא של תאים האחראים על מבנה העור. מעניק לחות ושומר על הידרו-איזון אופטימלי. יש לו השפעה אנטי אייג'ינג ניכרת ומגביר את עמידות העור. על ידי מתן כוח לסיבי קולגן ואלסטין, הוא קושר מולקולות מים ומשפר את יכולת הרקמות להחזיק מים. מסלק קמטים, מוציא את העור ומחזיר עור פנים בריא. שיפור מיקרו הקלה בעור, מתקן איפור בצורה מושלמת. מגן מפני רדיקלים חופשיים וקרני UV.

     
 8. אקדמי פריז Radiance Aqua Balm | Hypo-Sensible

  Radiance Aqua Balm | Hypo-Sensible, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  260.00 ₪

  Instock

  A radiance boosting facial moisturizer. Combines the freshness of a gel with the comfort of a balm. Rich in apricot extract to boost skin radiance. Rapidly banishes the signs of fatigue while deeply moisturizing skin. Delivers a pleasant feeling of well-being. Reveals a softer, smoother, more even-toned & dynamic complexion. Also great as a makeup base. Perfect for all skin types.

     
 9. אקדמי פריז מסכת זוהר - Radiance Mask | Aromatherapie

  מסכת זוהר - Radiance Mask | Aromatherapie, 50ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  190.00 ₪

  Instock

  מסכת ארומתרפיה להבהרת עור הפנים. מכילה 3.02% מרכיבים פעילים. מכילה שמן אתרי של ברוש ותמצית דומדמניות. מעשירה את העור בלחות. יחד עם חמאת מנגו ושירה לריכוך ולהזנת העור. העור נראה חלק, רענן ונמרץ. מושלם עבור כל סוגי העור.

     
 10. אקדמי פריז 24H Hydraderm Serum | 100% Hydraderm

  24H Hydraderm Serum | 100% Hydraderm, 30ml

  אקדמי פריז ☆ קוסמטיקה מקצועית

  350.00 ₪

  Instock

  This silky and fluid serum is a real technological breakthrough. In juste one gesture it enables hyaluronic acid pearls and a gel rich in moisturizing active ingredients to combine. Upon application, micro-pearls release hyaluronic acid that forms a film on the surface of the skin and helps to capture the water molecules present in the atmosphere.

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 35

לדף