עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.

קרמים וסרומים לפנים

קרמים וסרומים טבעיים לחות והזנת העור עם מרכיבים פעילים ממקור צמחי. קרם - הוא תכשיר שחייב להיות נוכח בטיפול היומיומי של העור של כל אישה. קרמים וסרומים מלחלחים ומזינים את העור, ובכך מאריכים את נעוריו.

דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 35

לדף
 1. רניו ג'ל לחות מולטיויטמין - Moisturizing Multivitamin Gel

  ג'ל לחות מולטיויטמין - Moisturizing Multivitamin Gel, 50ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  175.00 ₪

  במלאי

  ג'ל לחות ממצק לשימוש יומיומי. מגביר את האלסטיות והגמישות של העור. נספג במהירות ללא תחושת דביקות. מתאים לכל סוגי העור. החומרים הפעילים ארוזים בתוך קפסולות ונתונים בתוך ג'ל, המכיל גם הוא חומרים לחותיים ומרגיעים. ברגע השימוש במגע עם העור משתחררים המרכיבים הפעילים במקסימום טריות ויעילות.

     
 2. רניו קרם הזנה פעיל אנטי אייג'ינג - Energy Refill Anti Aging Cream

  קרם הזנה פעיל אנטי אייג'ינג - Energy Refill Anti Aging Cream, 50ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  232.00 ₪

  במלאי

  קרם מזין לשעות הלילה מועשר במרכיבים חיוניים המסייעים לעור לתקן נזקים הנגרמים בשעות היום. הקרם מעודד יצור קולגן וחילוף חומרים, מזרז חידוש העור ומשפר את הגוון העור, מאט תהליך ההזדקנות ומעניק לעור מראה מלא חיים.

     
 3. רניו קרם לחות משקם אנטי אייג'ינג - Aqua Vital Revitalizing Cream

  קרם לחות משקם אנטי אייג'ינג - Aqua Vital Revitalizing Cream, 50ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  209.00 ₪

  במלאי

  קרם לחות ממצק ומגן על העור מפני נזקי הגיל והסביבה. מכיל חומצה אלפא ליפואית - נוגדן חמצון אדיר, חומצה היאלורונית המונעת התייבשות העור, מגבירה אלסטיות וטונוס העור ומחליקה קמטוטים, פולי סוכרים מפטריות פוריה – תכשיר ייחודי שפותח נגד הזדקנות העור, תמציות ותאי גזע של אדלוויס אלפי המפחיתים נפילת עור הפנים והצוואר ומעניקים גמישות וטונוס העור, מחליקים קמטוטים ומגנים מפני נזקי הסביבה.

     
 4. רניו סרום משקם אינטנסיבי - Intense Skin Revitalizer

  סרום משקם אינטנסיבי - Intense Skin Revitalizer, 30ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  255.00 ₪

  במלאי

  סרום ייחודי נגד הזדקנות העור. מסייע במילוי הקמטים בין כנפי העף לזוויות הפה ומחליק קמטי הבעה. הסרום מעשיר את מעטה ההגנה על פני העור ומהווה תרומה מעולה להגנת העור מפני הזקי חמצון. קומפלקס חומצות אמינו – מרכיבים המחזקים את תהליכי ההתחדשות ומונעים הופעת סימני גיל מוקדמים. כמו כן מגבירים נפח של רקמת השומן וכך מהדקים את העור ומפחיתים עומק הקמטים. הסרום מעניק לעור מראה רענן בהיר ומלא חיים.

     
 5. רניו קרם הזנה ויטמין C - Age Reverse Cream | vitamin C

  קרם הזנה ויטמין C - Age Reverse Cream | vitamin C, 50ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  239.00 ₪

  במלאי

  הכוח הנוגד חמצון של ויטמין Cהופך אותו לאחד המרכיבים החיוניים ביותר לטיפוח העור. ויטמין Cתורם לחידוש העור, למראה צעיר יותר תוך כדי הפחתת סימני הזדקנות כמו גוון לא אחיד, שינוי צבע וקמטוטים. ויטמין Cעוזר גם להגן על עור מפני נזקים סביבתיים. הקרם מגן על העור ומזין אותו בזמן השינה.

     
 6. רניו קומפלקס פפטידים לחידוש העור - Revitalizing Peptide | MZ Complex

  קומפלקס פפטידים לחידוש העור - Revitalizing Peptide | MZ Complex, 10ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  149.00 ₪

  במלאי

  תכשיר זה מושלם לחידוש והצערת עור הפנים, לעיכוב הזדקנות העור, לצמצום ומניעה של קמטוטי הבעה. מחדש את הרקמות ומאפשר להגיע לתוצאת מרשימות בחידוש העור, מגן על העור מפני הזדקנות כתוצאה מהשפעת קרני השמש. השימוש בקומפלקס מחזק את המטריצה החוץ-תאית, משפר את המראה החיצוני של העור ומחליק את גוון העור.

     
 7. רניו קומפלקס פפטידים להרגעה - Antistress Peptide | MZ Complex

  קומפלקס פפטידים להרגעה - Antistress Peptide | MZ Complex, 10ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  149.00 ₪

  במלאי

  תכשיר פעיל מזרז את שיקום העור ומרגיע אותו לאחר טיפולים קוסמטיים וכן מגן על העור מהשפעות המזיקות של הסביבה (קרינת השמש, זיהום אוויר וכו'). מרכיבי התכשיר עובדים בתיאום כוללני כדי למנוע, לווסת, לנטרל ולטפל בנזק לעור שנגרם כתוצאה מסטרס ולהמריץ את מערכת החיסון הטבעית של העור. כתוצאה מהשימוש בקומפלקס חלה הפחתה בדלקות ובגירוי העור, הוא הופך להיות חלק יותר ונראה בריא יותר.

     
 8. רניו קומפלקס פפטידים נגד סימני הזדקנות - Antiaging Peptide | MZ Complex

  קומפלקס פפטידים נגד סימני הזדקנות - Antiaging Peptide | MZ Complex, 10ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  149.00 ₪

  במלאי

  תכשיר חדיש המכיל קומפלקס פפטידים לטיפול בעור רגיל יבש ההולך ומתבגר. הפפטידים וכן רכיבים אחרים של הקומפלקס מפעילים את תהליכי ההתחדשות ושיקום בעור, מגבירים את עמידותו של העור כנגד ההשפעות המכניות והשפעות קרני השמש, מעודדים את מערכת ההגנה הטבעית של העור. השימוש בתכשיר מחליק את הקמטים ומשפר את טורגור העור.

     
 9. רניו ג'ל הבהרה עם ויטמין C - Depigmenting Care Vitamin C | Whitening

  ג'ל הבהרה עם ויטמין C - Depigmenting Care Vitamin C | Whitening, 30ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  208.00 ₪

  במלאי

  תכשיר פרי פיתוח מתקדם בעל יעילות גבוהה ומוכחת כמאיץ את הליך הבהרת כתמי הפיגמנטציה כבר בשלב הטיפולי במכון. ויטמין C בצורתו הסטבילית (לא מתפרק) תורם להאטת הליך הזדקנות העור ומסייע בפירוק תאי מלנין, היוצרים את הכתם. הג'ל מבהיר מרגיע ומרכך את העור. מתאים למגוון שימושים במכון הקוסמטי. הג'ל מגביר אפקטיביות של חומרים פעילים.

     
 10. רניו Antiwrinkle Cream - קרם נגד קמטים

  Antiwrinkle Cream - קרם נגד קמטים, 50ml

  רניו ☆ קוסמטיקה מקצועית ☆ קרמים וסרומים לפנים

  162.00 ₪

  במלאי

  תכשיר איכותי שפותח והורכב במיוחד לטיפול אינטנסיבי בעור נטול לחות המראה סימני הזדקנות. הקרם מאט את הרס סיבי קולגן, מפחית באופן משמעותי את נזקי הגיל. קרם רב תכליתי נהדר לשיקום עור רגיש, יבש, נטול לחות ומתקלף וכן ובעת טיפול בסיבוריאה יבשה. מומלץ לשימוש לאחר פילינג רפואי או קוסמטי, לאחר טיפול ממושך ברטין A (ראוקוטאן).

     
דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

רשימה  טבלה 

קבע סדר יורד

מספר המוצרים: 35

לדף