עקב התפרצות נגיף Coronavirus (COVID-19), מגבלות על תחבורה בינלאומית, תנועה באזורים בודדים ובקרת גבולות עשויות להשפיע על זמן האספקה. צוות FeelBe עובד עם כמה מפעילי דואר בכדי להעביר חבילות במהירות האפשרית. אנו מעריכים את סבלנותך והבנתך.
קבע סדר יורד

ישנם מאמרים: 4

לעמוד
 1. משלוח חבילות לחו"ללאחר שהודיענו על עיכובים אפשריים בשליחת דואר לכל היעדים בעולם החל מה- 12 במרץ 2020, חברת דואר ישראל, מודיעה על אופן משלוח הדואר האווירי לאוסטרליה וגרמניה.
  דואר ישראל ו-Feelbe ממשיכים לספק שירותי EMS ו- ECO-Post לאוסטרליה וגרמניה. בשל ביטול טיסות של חברות תעופה רבות לאוסטרליה וגרמניה, מודיע דואר ישראל על ביטול זמני של דואר אוויר מתוזמן, דואר רשום ושירותי אוויר עד להודעה חדשה.
  חברת דואר ישראל והחנות המקוונת Feelbe מתנצלים על מצב שאיננו בשליטתנו.

  Read More
  פורסם על ידי : FeelBe
 2. כיצד לנקות את הפנים בקיץ: 5 תכשירי ניקוי וסבוני פנים הטובים

  בקיץ, עורנו זקוק לניקוי יסודי במיוחד, מכיוון שבעונה החמה הפרשת שומן עורי והזעה נעשים עזים יותר. אספתי עבורכם חמישה מוצרי טיפוח נפלאים אשר יתמודדו באופן מושלם עם ניקוי העור בעונה החמה.

  Read More
  פורסם על ידי : Yulia Kroutman
 3. בכל העת, אבקה דקורטיבית היא כלי חובה בארסנל של יופי נשי. בהסוואת פגמים, החלקת גוון העור ומניעת ברק, הפודרה יוצרת את האפקט של עור חלק, מט וצעיר שתמיד היה תנאי הכרחי למראה מטופח ואטרקטיבי ...

  Read More
  פורסם על ידי : יוליה קרוטמן
 4. ההגנה מפני שמש חשובה מאוד לילדים, כי העור שלהם הוא יותר עדין ורגיש לקרינת UV מאשר של מבוגרים. זאת בשל העובדה שהעור של הילדים נפגע בקלות ברמה תאית עמוקה, כפי שהוא דק יותר מהעור הבוגר שלנו, לכן השיזוף הוא מסוכן במיוחד לילדים ויכול להוביל להתפתחות של מחלות עור לא רצויות בעתיד.

  Read More
  פורסם על ידי : יוליה קרוטמן
קבע סדר יורד

ישנם מאמרים: 4

לעמוד